Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítés közben tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés közben tényleg meglehet halni? :S

Figyelt kérdés

Van ez a film amit most néztem: A világ legjobb apája.

Arról szól hogy a fia meghal önkielégítés közben. Ilyen létezik? Vagy mi ez? Hogyan ? :S


2010. szept. 5. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
?
2010. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem az úttesten kéne recskázni és akkor nem ütne el a busz....
2010. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elüt egy autó, ha rádesik egy zongora, ha szívrohamot kapsz, ha lelőnek közben, ha beléd csap a villám akkor igen, meg lehet halni közben.
2010. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hülyeséget elhiszel, amit a filmszakma szarráfüvezett elméjű rendezői a kamerák elé szülnek, akkor azt mondom, úgy kell neked. És javaslom is, hogy ne végezz önkielégítést, sőt, szexelni se szexelj majd a későbbiekben, mert általában a statisztikai adatok szerint minden százharminckettedik szeretkező párt agyonnyom egy leszállópályát a sűrű hajnali ködben eltévesztő TU-154-es. Továbbá ha úgy érzed, hogy már nem bírja a szíved a dolgot, akkor is vigyázz a szeretkezéssel, mert a csúcson hal meg a legtöbb ember. Részletesebb információ erről a hegymászók szövetségének ajánlásában.
2010. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah vágom a filmet hát ha teis folytagatod magad mit a srác akkor teis képeslenél kinyirni magadd de csak simán maszturbál és nem egy nyakendővel anyakadba akkor szeritem nem lehet semmi problémád hacsak aa szomszéd zongorája nem esik a fejedre :D
2010. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek a farkába áramlik a vére, a szive helyett, anak jóval nagyobb az esélye egy infarktusra.

Ha ehhez még egy intenziv erőkifejtés is járul, az egy bizonyos kor felett, kész életveszély.

Szóval inkább az időskori szex a veszélyes, nem annyira a masztizás.


És ez nem vicc volt

2010. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam azt a filmet, de ott azért halt meg a csávó,mert a nyakára tekert övvel fojtogatta magát recskázás közben. Mint tudjuk nagyobb az élvezet,ha a testrészekből a péniszbe áramlik a vér. De ő azért halt meg,mert megfojtotta magát.
2010. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha mondjuk a belsö részeidet babrálod (pl prosztata) akkor abba valoban bele tudsz halni.szivleállást okozhat.
2010. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Így visszanézve télleg azért halt meg mert fojtogatta magát. Ez az apró részlet elkerülte a figyelmemet. mert elvoltam foglalva a ropi zabálással :D

Köszi mindenkinek :D

2010. szept. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!