Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond ez a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond ez a dolog? (Bővebben itt. ) 17F

Figyelt kérdés
A következő a szitu, hosszú lesz... Szóval, van egy fantasy történetem, amiben a főhős egy lány sárkány és ez a lány sárkány a történetben én vagyok. (Hiába lány.) Ez a lány sárkány gyakorlatilag az én megtestesülésem ebben a történetben. Gyakran szoktam rajzolni a történethez és természetesen a hősnő kapja a legnagyobb figyelmet. Nagyon szeretek róla írni, elképzelni, hogy én vagyok ez a lány. A történetben a lány rendszeresen próbálgatja női szerepét, ami nagyon fontos dolog (nőiesen viselkedik, kedves, szelíd, flörtöl a srácokkal, fésülködik, kifesti a szemét stb... ) és erről írni nekem nagyon izgalmas, kellemes. Van barátja is, a srác mindig mellette van, szereti őt, szerelmesek, mindig számíthatnak egymásra és szerelmemük be is teljesedett már és nagyon boldogok, noha sajnos vannak mélypontok is kapcsolatukban. Az igazság az, hogy van pszhichológusom is, akinek meséltem a dologról, a következőket mondta: "Minden fiúban van egy kis nőiesség és minden lányban egy kis férfiasság!" Szerinte nincs azzal gond, hogy egy lány a megtestesülésem és azzal sincs hogy próbálgatja a női szerepét, noha azt javasolta, próbálgassam a férfiasságom a való életben. (Hívjak lányt randira, udvaroljak, flörtöljek stb...) Senkinek nem merem elmondani ezt a dolgot, kizárólag az édesanyám és a doktor tud erről. (A többi embernek azt füllentem, a fiú sárkány, azaz a lány szerelme áll hozzám legközelebb, pedig ez messze nincs így, ő fele annyit sem ér mint a lány!). Gyakran vannak álmaim, amikor ezzé a lánnyá változom és együtt repülünk a fiúval, együtt vagyunk, flörtölgetünk stb... A való életben sajnos nincs párom, mi több, még barátnőm sem volt... Sajnos nem tudok kapcsolatot kialakítani a lányokkal, max csak egy barát lehetek. :( A való életben igyekeszem férfiasan viselkedni, mert tudom, hogy az embereknek nem tetszene ha nőiesen viselkednék és ezért nem is mondtam el nekik ezt a lány sárkány dolgot! Szerintetek nagy gond az, hogy a történetben egy ilyen lány vagyok?
2010. szept. 5. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kérdés vagy kamu, vagy nem vagy normális. Ez utóbbit értelmezd ahogy akarod.
2010. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

sztem nem gond ez csak egy mese

de amúgy érzel vonzalmat a fiúk íránt? vagy teljesen hetero vagy?

2010. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te egy mese könyet írsz? Egyébkén, szerintem az lehet a probléma, hogy nem volt még barátnőd és ebbe te már teljesen beletörődtél.
2010. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.


Látod, pontosan EZÉRT nem mondom el senkinek ezt a dolgot! Mert a legtöbb ember ugyanazt mondaná mint Te.


2.


A lányokat szeretem a való életben, nem érzek semmi vonzalmat egy fiú iránt sem. Viszont amikor írom a történetet, vagy amikor álmodom, lányként a fiúk érdekelnek, velük szeretnék lenni, hozzájuk szeretnék bújni, értük dobog a szívem stb... (Különösen azzal a fiúval, aki a lány szerelme a történetben) Flörtögetünk, bókol nekem, együtt vagyunk, mindent csinálunk ami egymásnak kellemes. Megjelennek az álomban néha lány sárkányok is, de tőlük nem szeretnék semmit, maximum köszönünk egymásnak. A történetben a lánynak természetesen vannak lány barátai is. Egyébként igen, lényegében ez mese történetet írok.


3.


Tény és való, valamilyen szinten tényleg beletörődtem már abba hogy nem volt barátnőm, mert nagyon sok visszautasítást és negatív élményt kaptam a pozitívak mellett. :( A doktor pont arra szeretne rávezetni hogy megint flörtölgessek a való életben a lányoknak, mert régebben csináltam gyakran, mi több, még randikon is voltam néha lánnyal. És igaza is van, tényleg nagyon fontos dolog lenne, de egyenlőre nincs erőm egy újabb esetleges visszautasításhoz...

2010. szept. 5. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi baj,én néha azt szoktam álmodni,hogy fiú vagyok és lányokkal vagyok együtt...(egyébként lány vagyok),de nem vonzódok a lányokhoz.Amit a dokid mond,hogy randizz,flörtölj,az tényleg jót tenne,majd ha úgy érzed,hogy itt az ideje.:)
2010. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz, amit akarsz, amíg nem fáj senkinek. Ha ettől boldog leszel, írogass, fantáziálj nyugodtan, csak ne vidd túlzásba. Jogod van azt gondolni, amit akarsz (: És az nem lehet, hogy egy olyasmi lányra vágysz, mint amit leírsz? Tehát hogy az esetleges barátnőd szemszögéből látod úgy a világot, (és magadat a fiúsárkány szerepében, és őt azért nem látod hozzád közel állónak, mert önbizalomhiányod van [nemtudom, tippelek]) ezáltal jobban tudod, ki is kéne neked a való életben. Na meg az hatalmas előny, ha egy férfi valamennyire megérti a nőt, persze elég jól sosem lehet :D A nők már csak ilyenek. Ezt az empatikus képességet felhasználhatod velük szemben.


Amúgy... bocs a kérdésért, de egy sárkány hogy tud fésülködni? :D

2010. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sárkányok valóban misztikus lények ahogy a nők is!

Hidd el nőt könnyebben találsz és egy idő után sárkány lesz belőlük.

2010. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

12:25


A fesélküdés úgy van, hogy megigazítom a pikkejeim egy fésű szerű valamivel! :D :) Ettől fényesebb, ápoltabb leszek, ami különösen tetszik a fiú sárkányoknak. :) De egyébként én szeretem ezt csinálni lány sárkányként, no meg kifesteni a szemeim! :D Lévén hogy lányként én így szeretném magamra felhívni a fiúk figyelmét, ami a sárkány srácnál szerencsére sikerült is. :D Megtetszettem neki, aztán leszólított és beszélgetést kezdeményezett, majd megkérdezte hogy nincs-e kedvem repülni vele egy kicsit. (A közös repülés nagyon gyakori randi téma a sárkányoknál, olyan mint a való világban a mozizás! Olyankor a fiú irányít és a lány őt követi és közben ismerkedünk. Persze nem eszeveszett tempóban száguldunk, mert akkor a lányok kidölnének a randi alatt, én nem tudok olyan gyorsan repülni mint ő. XD) Egyébként lehet abban valami amit mondasz, azt hiszem a doktor is valami hasonlóra gondol! És igen, nem szabad túlzásba vinni.

2010. szept. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!