Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csóknál lehet szájfény a lányon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóknál lehet szájfény a lányon?

Figyelt kérdés
szóval..néha kiszárad a szám, és ezért Labello-val kenem (gyümölcsös, egy picit csillog) és ha összejövök egy fiúval akkor ha szájfény van a számon nem lesz fura neki és nekem a csók??
2010. szept. 4. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet. akár zokni is lehet rajta.
2010. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez törvénybe van foglalva, hogy, a nőn nem lehet szjfény vagy szájápoló. Megbüntetnek érte.
2010. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ajj-.- akkor úgy kérdezem h nem fura úgy csókolózni??
2010. szept. 4. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, én nem igazán szeretem, bár az egyik barátnőm csokis ízűt használt... Amikor először megcsókoltam, azt hittem, hogy most evett csokit, én meg mondtam, hogy én is úgy ennék most egy csokit... ciki volt... :D
2010. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy második vagyok, a páromat nem zavarja, sőt sokszor ő is bevan kenve natúr labelloval (szagtalan, iztelen), mert neki is szárad a szája a hidegbe.:D:D Szóval nekem tökmind1, ugyanolyan:D:D

L

2010. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én rúzsos ajkú lányt imádok csókolni,vagy krémes,olyan izgi
2010. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én nagyon utálom ha szájfény van a csajon. kevésbé van kedvemis megcsókolni emiatt.

és ha megcsókolom akkor ragad rám az a csillogó,illatos fos.

2010. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de a labello az más.

mint a szájfény. ha kiszárad a szád akkor muszájn ápolni.

2010. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcsös, akkor simán, az tök jó szerintem.
2010. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A rúzst el lehet nyalogatni, de van egész kellemetlen ízű is belőle. Nekem egyszer még a fejem is megfájult tőle, annyira kellemetlen íze volt. Ciki volt, mert nem mertem megmondani, hogy nem bírom az ízét (nem kapcsolat volt, csak egy alkalmi találkozás egy táborban), inkább a fejfájásomra hivatkoztam, meg arra, hogy pár korty piát is magamghoz vettem a délután.
2010. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!