Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen munkája legyen álmaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkája legyen álmaid pasijának?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 06:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez micsoda? Valami rendelési oldal kérés?


Nyilván aki ismerkedik olyannal ismerkedik aki tetszik neki es van kozos érdeklodesuk es kozos szakmai érintetség sem hátrány sőt. Bar a szakma másodlagos, de nyilvan van olyan akiket nem tekintenek esélyes partnernek. Igy szerintem ez a kérdés is értelmetlen mert valaki megtartja magának hogy milyen szakmájú érdekli.


De biztos lesz egy-két válaszoló aki azt fogja írni hogy minimum keressen havi netto 400-500 ezret es nem érdekli hogy külföldön szarpucoló és proli az illető vagy se eq se iq pl. Csak legyen pénze.


Illetve biztos lesznek egy páran akik felsorolnak szakmákat.

2021. nov. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ami illik hozzá, amit szeret csinálni és nem azon vívódik évekig, hogy utálja a munkáját.
2021. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeresse csinálni. Legyen benne jó, és keressen vele annyit, hogy anyagi biztonságot tud teremteni, akkor is, ha én szüles miatt kiesek a munkából
2021. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es nagyon jó választ adott. 1-es vagyok.
2021. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeresse csinálni, de tudja otthagyni. Ne hozza haza a munkát lehetőség szerint se fejben, se fizikailag. Mindig jót mosolygok, amikor a nők ügyvéd meg orvos férjről álmodoznak, hát nem tudják mit kívánnak.
2021. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

2-es vagyok

Az én párom munkája közvetlenül kapcsolódik a közös hobbinkhoz, így nálunk cseppet sem okoz gondot napi szinten beszélni róla. :)

2021. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 bites egyszerű melós.😆
2021. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Vállalkozó:)

Nemcsak,mert anyagi biztonságot teremthet,hanem ha beteg a gyerek bármikor el tud menni érte,bármikor felhívhatom,nincs megszabva,hogy nem jöhet el a gyártósor mellől.

2021. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

ne legyen gyári, 3+ meg folyamatos műszakos rabszolga, se készenlétis akit akkor rángatnak amikor akarnak.


És szeresse azt amit csinál. Elég volt már azt hallgatni hogy a "rohadt hétfő" meg a "tetves munkahely" és a "szemét főnök"

2021. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Katona, rendőr, tűzoltó, kormánytisztviselő, tanár vagy irodista bárhol. A lényeg, hogy ne 3 műszakban dolgozzon, mivel én is 8-16-ig dolgozom hétköznap egy állami cégnél és minél több idő együtt eltöltésének híve vagyok.
2021. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!