Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak! Ha észreveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Ha észreveszitek, hogy tetszetek valakinek aki sokkal fiatalabb nálatok, akkor mit reagáltok?

Figyelt kérdés

Ha egy helyiségben vagyunk mindig keresem a tekintetét, és szerintem ez neki is feltűnt már. Általában ilyenkor addig tartja a szemkontaktust amíg én zavarba nem jövök és elnézek máshova, vagy kicsit rám mosolyog, köszön.

Tudom, hogy nem lehet semmi, de nem tudom levegőnek nézni, viszont nem akarom hogy azt gondolja, hogy idegesítő bámuló lány vagyok.


2021. nov. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod?
2021. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit?
2021. nov. 6. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem lehet semmi..."


Miért nem?

2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mert kb 20 évvel idősebb nálam, és valószínűsítem hogy van valakije.
2021. nov. 6. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mit nem reagálnak
2021. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyiségétől függ.
2021. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!