Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és nem tudom eldönteni, hogy kihez vonzódom, más is küzd/küzdött ilyennel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, a fiuk valahogy jobban érdekelnek mind a lányok.. Egy sráctol jobban beindulok mint akármilyen jó csajt ha látok, de miért van ez? Félek, mert a társadalom még mindig nem fogadja el ezt. Akkor mégis mit tegyek?
2010. szept. 3. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
13 évesen eszedbe sem kellene, hogy jusson ilyesmi. A szervezeted most lép a serdülőkorba, majd most kezd mutálni a hangod is, elég kemény hormonváltozásokon mész keresztül, az okozza ezeket a hülye gondolatokat, hagyd a fenébe, neked semmi bajod, 18 évesen majd eldöntöd kit szeretsz, de 13 évesen még maximum szalmaláng szerelmet érezhetsz, de te nem erről számoltál be, szóval csak serdülőkorba léptél, ennyi a bajod.
2010. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Öld meg magad.
2010. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Én úgy tudom hogy sok emberben később alakul ki pontosan a szexuális vonzalom a nemek iránt, és megeshet hogy biszexuális vonzalmaid lesznek, de ezek elfognak múlni egy idő elteltével, és akkor végleg kialakul majd, hogy homo vagy hetero vagy...
2010. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

más is volt már ilyen helyzetben.

most azt várod mi döntsük el helyetted? neked kell tudnod, ha a fiúk kellenek akkor legyél velük, ha pedig a lányok akkor velük.

én személyszerint elfogadom őket.

tovább már csak rajtad múlik.

2010. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy?mert itt írjuk az okosságokat,aztán kiderül hogy lány a kérdező...találkoztam már ilyennel.
2010. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiu vagyok..
2010. szept. 3. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Jönnek majd a válaszok, hogy ez ilyen korban csak kíváncsiság meg stb... de ez hülyeség! Én még nem találkoztam olyannal, aki heteró lenne és ilyen problémái lettek volna. Akiről tudok... annak ez később is megmaradt... Szal sztem v bi vagy v meleg, de ez nem gond! Ne érdekeljen más véleménye!
2010. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, ez természetes. Még nagyon fiatal vagy, ezért ez a bizonytalanság. Nekem pl. 15 évesen tetszett meg legelőször valaki. Kicsit későn érő voltam. :D Idővel Neked is egyértelmű lesz, hogy melyik nemhez vonzódsz. Ezen pedig még ne agyalj, kicsi vagy.
2010. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy hülyeség, ahogy van, hogy "majd rájössz később", meg "túl kicsi vagy te még", "ne gondolj rá- majd elmúlik". Nem, nem fog elmúlni.

Én csak a saját példámat tudom elmondani. De én 12 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok. Persze ez több évig elhúzódott, hogy "de én nem akarok meleg lenni" meg "jaj így mi lesz" stb. De ettől függetlenül tudtam.

Ha benned felmerült ez a kérdés, akkor valószínűleg meleg vagy bi vagy.

De ez teljesen jól van így. Én is élek még :)

18/f

2010. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!