Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miert meselte el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miert meselte el?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit nem regota ismerek meg egy baratnom es talalkoztak valami buliban ahol en nem voltam ott (ok eddig nem ismertek egymast). A srac meselte h talalkoztak es kerdezte tole a baratnom hogy mit gondol rolam meg h tetszem e neki es kerdeztem a sracot hogy mit valaszolt. Eloszor viccelodott, aztan mondta hogy azt valaszolta h persze bir engem meg a tobbieket is (tarsasagombol par nevet mondott).
2021. nov. 5. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Udvarias volt.
2021. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbált közös témát felhozni, hogy beszélgessetek és ez jutott eszébe.
2021. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!