Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az intézetes lányok ápolatlano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intézetes lányok ápolatlanok? Javító intézet.

Figyelt kérdés

Még egy kérdés bocsi nem szeretnék két órát várni.


Az intézetes lányok mivel törékenyek és szeretetre vágynak könnyen fel tudom szedni persze nem kihasználni szeretném hanem bejönnek az intézetes lányok mert az én stílusom én is rossz fiú vagyok egy kicsit.



2021. nov. 4. 21:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kérdőjelet írni ?*
2021. nov. 4. 21:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekik is van lehetőségük tisztálkodni. Tehát nem feltétlenül ápolatlanok.

Viszont valószínűleg nincs annyi pipere készletük, mint a családban nevelkedő átlagos lányoknak. Nem járnak kozmetikushoz, műkörmöshöz, fodrászhoz havi rendszerességgel. Nem öltözködnek a legújabb divat szerint. Sajnos nem tehetik meg.

2021. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ápolatlanok, de nagyobb eséllyel sérültek mentálisan. Te viszont nem "rosszfiú" vagy hanem egy "ragadozó" aki direkt utazni akar a mentálisan sérültekre mert azt hiszed könnyebb dolgod lesz velük.
2021. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd őket békén! Amúgy lehet ez inkább tini kategória.
2021. nov. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

De legalabb nem vagy rasszista 👍



37F incel

2021. nov. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Hogy szednél fel egy javítóintézezes lányt? Annak nem az a lényege, hogy be vannak oda zárva?
2021. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félre értitek nem vagyok ragadozó ők jönnek nekem be és ragadozó vagyok?
2021. nov. 5. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért ők "jönnek be", mert a normális lányoknál nincs esélyed. Ezesetben inkább szedd össze magad
2021. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

9# nem. Nem azért jönnek be

Normális lányok állandóan jönnek de nekem egyik se kell mert nem rájuk bukom.

2021. nov. 5. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltál arra, hogy hogyan tervezed felszedni a javítós lányokat.
2021. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!