Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-33 éves férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-33 éves férfinek milyen egzisztenciával kell rendelkeznie, hogy komolyan vehető legyen?

Figyelt kérdés

Saját autó, saját ház, és nettó 350k fizetés, ami a nyers javakat illeti.

Mit gondoltok, ez milyen kiindulási alap?


2021. nov. 4. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez megvan és nem tudsz találni egy 24-30 év körüli nőt párodnak, akkor nem az anyagiakkal van gond, hanem más dolgokkal.
2021. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szó nem volt most arról, hogy tud-e találni magának párt az illető vagy sem.
2021. nov. 4. 13:16
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

ez ennél bonyolultabb, csak gondolj vissza kis iskolás koródra amikor a csóróbb ,szegényesebb fiút jobban is kedvelhették a lányok mint a gazdagot.. ez nem jelenti azt hogy mindenkit kedvelni fognak aki szakadt, inkább egyes embereknek nem kell minden követelménynek megfelelnie mivel olyan személyisége vagy adottsága van amivel maga köré vonzza az embereket, míg másoknak komoly szinteket kell lépnie a figyelem felkeltés miatt .

Senki sem indul egyenlő esélyekkel az életben !

2021. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
2. Ez milyen kiindulási alap? Szerintem az ország 30-33 éves férfijainak 80%-a cserélne veled anyagi javak tekintetében.
2021. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az egzisztenciát vesszük, akkor szerintem teljesen megfelelő.


27/N

2021. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is mondom el egy randin se, hogy mennyit keresek, vagy hogy milyen egyéb anyagi javakkal rendelkezek és eddig mindig sikerült megfelelő partnert találni.
2021. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
A többségnek még ennyi sincs, mégis párkapcsolatban él vagy házas. Páromnak sincs meg fele sem ezeknek. Nem is ezt kerestem benne.
2021. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező, ha a kérdés nem arra irányul, hogy tudsz e magadnak párt találni ilyen javakkal, akkor miért a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írsz?
2021. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

Ez szerintem alap!

A 350 K.t keveslem. Nőként keresem meg a 400at

2021. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Emberek, mi lenne, ha a kérdésre koncentrálnátok és nem szegény kisfiúznátok, meg bele látnátok mindenféle vélt dolgot?
2021. nov. 4. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!