Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már kapcsolatban olyan emberrel, akiről kiderült, hogy pszichopata?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor gondolom, jobban megismertétek.


Megkérdeztétek már tőle, hogy miként lehet úgy élni, hogy nincsenek valódi érzései mások felé? Ha igen, akkor mit felelt rá?


2021. nov. 3. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg pszichopata, az úgy fog mesélni a (nemlétező) érzelmeiről, mint a vízfolyás.
2021. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopata nem tudja magáról hogy pszichopata. Ha szembesíteni próbálod vele akkor még te leszel az elmebeteg.
2021. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
alapból 130 felett van az iqjuk ... nem tudsz semmi olyant tenni amit nem venne észre..
2021. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy kis infó:


"Ezek a pszichopátia Cleckley által meghatározott jellemzői:


Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait


Téveszmék hiánya és a patológiás gondolkodás más jeleinek hiánya


Idegeskedés hiánya


Megbízhatatlanság


Őszinteség hiánya


A megbánás és szégyenérzet hiánya


A szociális normák szándékos megszegése


Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya


Kóros egocentrikusság, szeretetképtelenség


Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg


Empátia teljes hiánya


Személytelen, unalmas szexuális élet


Felelőtlenség"


Forrás itt: [link]


Ha egy ilyen embert megkérdeznék, hogy miként lehet így élni, akkor mit felelne rá?

2021. nov. 3. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincsenek érzései így nem tudja, hogy milyen érzés pszichopatának lenni. :D
2021. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen így élni?

Hát neki teljesen jó, de nincs tudatában, hogy pszichopata.

2021. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

4


Ha 1-2 dolgot leszedünk szinte mindenki lehetne pszichopata. A legtöbb ember részben pszichopata volna? Ismerek olyat akire csak a felületes báj nem igaz, másra a megbánás hiánya nem, a harmadik pedig csattra betartja az előírásokat, de minden más igaz.

2021. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam én is. Nem kell szerintem mindennek megfelelni. De nincs kedvem a linkre kattintani. Olvassa már el valaki, hogy ez mind egyszerre vagy elég csak a fele:) Amúgy együtt nézve elég súlyos a lista, főleg a normaszegés a jellemző szerintem.
2021. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem, csak olyan fordult elő, akiről sejtettem, hogy az lehet. Diagnosztizálni pedig szinte lehetetlenség őket, mert egyik sem ismeri fel magáról, hogy az és valami baja lenne, így pszichológushoz/pszichiáterhez sem mennek el.

Veszélyes fajták, nagyon intelligensek, kifinomultak, elbűvölőek és általában szép karriert futnak be. Az ilyenek tudják durván zaklatni is az embert.

2021. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!