Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire taszító egy unott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító egy unott csaj ha amúgy az alapszemélyisége nem az de?

Figyelt kérdés

Sok mindent un, ha beülsz vele kajálni valami hamburgeresbe is csak "szunyókál" kábé, csöndes, semmi életkedve ha nem találid el a kedvenc programjait. De ha azt kapja, akkor nagyon életvidám, aranyos, ragyog.

Beneveznétek rá?


2021. nov. 2. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem.
2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember unja, amit un.
2021. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én rendszersen járok társas táncra. Olyankor (kedvemtől függően) felkérek 5-10 lányt. Időnként megesik, hogy tánc közben unott arcokat vág. Az ilyeneket többé nem kérem fel.

Ugyanez lenne igaz az általad írt helyzetre is, csak szerencsére a fenti példán kívül még nem találkoztam vele.


Mi az, hogy nem találom el kedvenc programjait? Nevetséges. Ha nem tetszik neki a burgerező, akkor előtte nyissa ki a száját és ne keserítse meg az együtt töltött időt.

2021. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kell kitalálni. Vannak amolyan kötelező dolgok amiket nem lehet kivonni az ember életéből. Ilyen például a nagy bevásárlás, vagy az, ha épp utazol valahova, megéhezel és betévedsz egy burgerezőbe, vagy várakozol a bankban, vagy egy rendezvényen vagy ami neked tetszik de neki nem, viszont elkísér, mert szeret téged, meg jobb, mint otthon ülni de mégis unalmas neki.
2021. nov. 2. 18:31
 5/19 A kérdező kommentje:
És akkor ezek alatt olyan kifejezéstelen fejet vágna végig.
2021. nov. 2. 18:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent un, hanem téged un.
2021. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
aha, tehát un dolgokat, értem, mindenkivel megesik
2021. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a típust rühellem a legjobban majdnem. Ennél már csak az rosszabb, aki azért kussol, mert szorong.
2021. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A csaj nem azt èlvezi , hogy kivel törtènik , hanem azt hogy mi.


Egy idő után számomra fàrasztó vagy megterhelő lehet az ilyen szemèlyisèg, mert ennyi erővel lehetnèk egyedül is.


Gondolom beszélgetni is öröm vele ilyenkor , ha még örül valaminek akkor sem tudsz, mert le van foglalva az öröm tàrgyâval - és csak nem is a forràsàval , ami mögött te vagy végig

2021. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"viszont elkísér, mert szeret téged, meg jobb, mint otthon ülni"


Jobb egy bankban várni, mint otthon bármit csinálni?

2021. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!