Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma lehet egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet egy párkapcsolatban, ha az egyik fél olyan munkát végez, ahol heti 1-2 napra távol kell lenni?

Figyelt kérdés
30/F vagyok, a párom 23/L, 3 éve vagyunk együtt. Minden jól működik, át is beszéltük a dolgokat, csak az ismerősök és a család már beleültették a bogarat a fülembe. Budapesti vagyok, de Zalaegerszegen kaptam egy remek állásajánlatot egy szállodában vezetőként, ami annyit tesz, hogy hétközben lemegyek pl. hétfőn és szerda reggel vagy délután jövök haza. Ha így alakul kapok egy nap pihenőt, de telefonon kell intéznem a munka ügyeket, viszont csütörtökön le kell mennem újra Zalaegerszegre és péntek éjjel vagy szombat hajnalra érek haza. Tolerálható ez egy kapcsolatban? Olyan ajánlatot kaptam, amit úgy érzem nagy hiba lenne kihagyni.
2021. nov. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Miert nem koltoztok oda? Ha jol ertem heti 4 napot lennel ott, harmat otthon. Ez eleg sok azert.
2021. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vendéglátásban dolgozó párjának lenni nem könnyű, én is tapasztalom, mert kevés az együtt töltött minőségi idő

Viszont ha tombol a szerelem, akkor ez egy ideig áthidalható. Utána összeköltözés esetleg.

2021. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem 1-2 nap.

Hétfő, kedd - > 2 nap és egy délelőtt ami után hulla leszel az utazás miatt.

Majd szerdán otthon alszol és csütörtök-péntek - > újabb két nap és esetleg a szombat délelőtt, mert, ha hajnalban érsz haza a délelőtt alvással telik.

Én nem tolerálnám hosszú távon. Gyakorlatilag a hét nagyobbik felében nem leszel otthon. Ez ebben a formában nem együttélés.

2021. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, hogy ez kinek mennyire fér bele. Én szeretek egyedül is lenni, szóval ha ez csak ideiglenes lenne, akkor nekem nem lenne gond, ha ettől még lenne ideje kettőnkre is. Hosszútávon viszont már zavarna, mivel valójában itt nem heti 1-2 napról van szó, hanem a hét felében nem is fog látni.
2021. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez több mint 1-2 nap, de ez a "tolerálás" csak rajtatok múlik és hogy nálatok tud-e működni. Hogy a péntek-szombat is elrepül (hisz pihenned is kell), szerintem is soknak tűnik már, jóval kevesebb időd lesz így. Viszont ha megtudjátok oldani, akkor a ti dolgotok.


Olyat is lehet hogy x ideig csinálod, megpróbálod, megnézitek milyen és ha rossznak érzed, nem tudtok hozzá alkalmazkodni és árt a kapcsolatnak, amit nem akarsz, akkor megköszönöd a lehetőséget és maradsz a fővárosban vagy csak nézel mást. Az is egy lehetőség, hogy beszélsz a hellyel, hogy pl. a távmunkát tudnátok-e növelni úgy, hogy péntek délutánra-estére már otthon legyél.


A komolyabb döntés esetleg, hogy odaköltöztök és akkor pedig nem kell ingáznod, ehhez viszont ugye már elég sok mindent át kell variálni az életetekben.

2021. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Megy ez egy darabig de nem sokáig. Döntsd el ki fontos számodra, a barátnőd vagy a jól fizető állás! Költöztetés oda, ott is talál munkát a párod.

Én Németországból jöttem haza egy jól fizető állást hagytam ott a párom miatt. Neki nem jött be a Német mentalitás, talán a nyelv miatt. Jól döntöttem, inkább a szerettem és azóta család mint egy ingázó életúnt élet!

2021. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!