Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire taszítana titeket ha egy fiatal nő rongyzsepit használna?

Figyelt kérdés

A simától mindig tüsszögök, a rongytól elmúlik.

Nappal még elmegy a sima, de este mindenképp rongy kell!


Nem kamu kérdés! 😅


2021. nov. 1. 10:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mmint úgy értve, hogy a barátnőtökről lenne szó.
2021. nov. 1. 10:21
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
A hányinger elkapna....75eves apámat nem tudjuk leszoktatni róla..
2021. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet észre se veszek. A nők akadékoskodnak minden apróságon
2021. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy rongyzsepi??? A textil zsepire gondolsz?


Nem értem, mi lenne baj azzal, az legalább mosható, vagyis nem keletkezik belőle hulladék két perc használat után, mint a papírzsepi esetében.

2021. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Én kb 15 éves koromig rongyzsepit használtam, szerintem kulturáltabb és ami a legfontosabb, nem környezetszennyező. 31f
2021. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nőként azt használok itthon. Pároma5 nem zavarja.
2021. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Azt, hogy a mai tudomàny ismeretében nem higiénikus és undorító. Zsebkendőt eleve akkor hasznàlunk ha betegek vagyunk. Minden tüsszentèskor el kell dobni a papírzsepit, orrot és kezeket lemosni. Nem szívesen fogok kezet olyan emberrel aki textilzsepit használ ès a taknyos átàzott zsepijét tömködi a zsebébe. Keress designos, extra puha nem allergén papírzsepiket.
2021. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 próbálom az összefüggést keresni :D

Attól még, hogy valaki pzs-t használ, még ugyanúgy sokan nem mosnak kezet utána és ugyanúgy visszatömködik a zsebükbe.

És az ellenkezője is igaz, szóval a textil zsepit is lehet kulturáltan használni.

Amikor meg kezet fogsz valakivel, jó ha tudod, hogy az illető simán lehet, hogy vécézés után nem mosott kezet és soha nem is szokott.

2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Társaságban én sem használom, de otthon mindig.
2021. nov. 1. 11:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna életem :D (aranyos vagy)
2021. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!