Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez ?

Figyelt kérdés

Egy boltba dolgozok. Van egy fiú akit mindig oda jár hozzánk és én nagyon szeretem

Eddig nem igazán láttam rajta hogy én is érdeklem .

Eddig igazából annyi történt hogy instán kommentelt a képeim alá meg ha találkoztunk meg ölelt de ezt egy barát is meg teszi .

Viszont ma reggel szokásosan indult a köszönés meg ölel aztán a szemembe nézett és meg csókolt. Ekkor egyedül volt .

Aztán rám irt instán egy szívet .

Viszont amikor ma jött vissza este vásárolni a barátaival akkor se ölelés semmi . Adtam nem egy pacsit. Kicsit közelebb akartam magamhoz húzni hogy most én csókoljam meg. De el fordult és csak az arcára engedte.

Szerintetek miért csak akkor ölel meg ha egyedül van és akkor mutat valami érdeklődést?.


2021. okt. 31. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Dugna, de járni nem akar veled, tehát mindent elkövet annak érdekében, hogy más ne tudjon rólatok. Bocs. :D
2021. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Ez még alakul, az nem ismerősökre tartozik.
2021. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szégyellt a barátai előtt.

Amúgy ez milyen bolt, hogy csak úgy lehet ott smarolni az eladóval?

2021. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!