Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be ennyire az extrém külsejű lányok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig is érdekeltek a mindenféle testmódosítások, tetoválások, meg tényleg minden ilyesmi, de viszont csak a lányokon tetszik, számomra egy fiún úgy nem áll jól vagy nem is tudom, ebből kifolyólag, magamon sem igazán tudok elképzelni semmi ilyesmit, ami úgy látszódna, nade az a probléma, hogy ugye az eszem azt mondja, hogy ne keressek egy ilyen lányt, mert mivel nem túl elfogadó a társadalom ezekkel a dolgokkal, probléma lehet később belőle, nem hinném, hogy a családom is díjazná, és amúgy meg tudom érteni meg minden, de mégis egyszerűen nagyon tetszenek az ilyen lányok és nincs számomra túl extrém, ha például meglátok egy lányt aki tetdzik egyből úgy tudom elképzelni, hogy vajon milyen lenne egy ilyen külsővel, de tényleg emellett tudom, hogy ez nem jó, de eddig még nem találtam rá semmi megoldást, hogy hogyan tudnám ezt kiverni a fejemből, tudom, hogy nincs rá sok esély de valaki volt/van így hasonló helyzetben, vagy, hogyan tudnék erről letenni vagy valami komprumisszumot találni esetleg?

2021. okt. 31. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Két dolgot mondok.

1. Nem kell sokat filozofálni azon, hogy kik jönnek be. Aki bejön, az bejön, és kész.

2. Azon sem kell filózni, hogy vajon mások mit gondolnak a leendő barátnődről. A te életed, te éled, és nem mások.

2021. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!