Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 184 cm vagyok az magas? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

184 cm vagyok az magas? :D

Figyelt kérdés
184 cm vagyok am 65 kg és 18/L :S és utálom a magasságomat, ez nagyon magas egyébként mert néha észre sem veszem hogy magas vagyok ha pedig igen akkor meg utálom :S :D van valaki még ilyen magas lányban :DDD mert túlélési tippeket szeretnék kérni :DDD egyébként srácok nektek mennyire jönnek be a magas nők? köszi.pux
2010. szept. 3. 14:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%

én 190cm vagyok és 65kg. és még szinte kicsi vagyok. úgy hogy , nem cikizésből de te sem vagy egy magas.

16/F

2010. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nincs túlélési tippekre szükséged, konkrétan nekem bejönnek a magas lányok, nálam magasabb is, sőt, jobban tetszik! Nem hiszem hogy emiatt bármilyen hátrány érne. Hacsak nem egy 160-as fiúval akarsz járni. De arról nem te tehetsz, hogy ő kicsi. Nekem tetszenél, egyébként én is 184 vagyok, és lehetsz nálam magasabb is :)
2010. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiúnak bejönnek a magas lányok, úgyhogy ne aggódj. :)
2010. szept. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
a volt csajom 186 cm volt :D en meg 192,de nagyon bejonnek azok is akik nalam magassabbak :D ilyen az izlesem..
2011. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
én pont 184 magas vagyok, csak fiúba, és 75-79 kg között mozgok. Szerintem a magasságoddal nincs baj, inkább túl vékony vagy, ehhez a magassághoz ideális lenne lányként a 70 kg. És egyébként nekem pont bejönnek a magas lányok, sőt, nekem az se baj ha nálam magasabb! ettől függetlenül ha alacsony valaki az is tud tetszeni! csak anorexiás ne legyen! inkább kicsit husosabb, mint túl vékony! ez az én véleményem!!!
2011. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!