Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ilyen ismerettségekből hosszú távon haszon vagy nem?

Figyelt kérdés
A kérdésem lényege a következő lenne: Ha egy srác a húszas éveiben jár, akkor érdemes neki 14-15 éves lányokkal is jóban lennie? Ebben a korban még persze kicsik hozzá, de 2-3 év múltán már nem és még akkor a fiú nem olyan idős. Ebben az esetben máris lenne pl. tízzel több lányismerőse, akik közül valamelyik akár össze is jöhet. Amikor egy haveromnak elmeséltem az elméletemet, akkor ő azt válaszolta, hogy mindez jól hangzik, de csak elméletben, mert a gyakorlat azt mutatja, hogy az ilyen "régi ismerős" lányok soha nem jönnének össze az adott sráccal, hanem egy "külső" emberrel. Ti mit gondoltok erről?
2010. szept. 3. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, akár eredménye is lehet később. Csak tudd kezelni azt, ha a lányok esetleg nem akarnak várni pár évet, hanem belédzúgnak. Olyankor cseppet nehéz azt mondani, hogy ja, majd később, főleg, hogy 14-15 éves korban bőven elég a "szerelemhez", hogy egy lányhoz kedves vagy, szépen szólsz hozzá. :)
2010. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég furcsa, hogy valaki csak azért szeretne jóban lenni valakikkel, mert hátha x év után összejönnek. Egyébként nem lenne jóban velük? És addig mit csinál az érintett fiatalember, nem csajozik? Vagy minél több, annál jobb? Szóval kicsit érdekes szerintem az egész kérdésfelvetés.

Amúgy a személyes tapasztalatom az, hogy ha egy fiú meg egy lány már több éve ismerik egymást, rendszeresen találkoznak, jóban vannak, és mégsem alakul ki köztük semmi, annak oka van, szóval később sem túl valószínű, hogy pár legyenek.

2010. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy minél több lányismerőse van egy fiúnak, annál jobban jár.Nem kell a nulláról indítania, hanem már tudni fogja a lány, hogy milyen is ez a srác és nem vesz vele zsákbamacskát. :)
2010. szept. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!