Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? :O (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? :O (Kérdésed túl rövid, blablabla. )

Figyelt kérdés
Van barátom. De egy fiú az osztályból mindig bókolgat nekem, hogy milyen jó nő vagyok, meg ilyenek. Udvarias, kinyitja elöttem az ajtót, mindig velem van szinte az iskolába. Meg mondja hogy mennyire szeereti a szőke lányokat (szőke vagyok énis). Szóval akkor most tetszek neki, mert mondta hogy nem akar nyomulni, és tudja hogy van barátom. Én barátként imádom. Ráadásul vicces is.:) De csak barátként tekintek rá:)
2010. szept. 3. 12:25
 1/5 anonim válasza:
nem 1értelmű ?:D naná hogy bejösz neki :)
2010. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő a legjobb barátom, megbántani meg nemakarom :/ Ja és ma még haza is kisért, és cserébe kért puszit...:)
2010. szept. 3. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy van barátod sajnos, de ő is bejön neked.
2010. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kis aranyos lehet..:)
2010. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen az :) köszi a válaszokat!
2010. szept. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!