Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szép, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szép, ha egy lány izmosabb?

Figyelt kérdés
Sportos testalkatom van, soha nem sportoltam, de gyakran kérdezték/kérdezik, hogy kondizom-e, mert izmos a karom, lábam, stb. 170 cm vagyok. Homokóra testalkatom, kicsi (, de még növésben lévő) melleim és hosszú hajam van. A napokban azon gondolkoztam, hogy elkezdek 'edzeni' és egy kicsit izmosabbá válok. Kockahasat szeretnék és kicsit izmosabb karokat, lábakat. Mi a véleményetek erről az 'összképről'?
2010. szept. 2. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyit nyomsz fekve?
2010. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem szép. számomra taszító,de kinek mi..
2010. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kokas Lajos ***** válasza:
Egy képpel egyszerűbb lenne!
2010. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meztelen képpel.
2010. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
én versenyszerű testépítő vagyok, és én megbecsülöm, ha egy lány ebben eredményeket ér el, de az igazság az, hogy soha a büdös életben nem járnék vele, vagy hasonlók... szerintem igazából nem szép, én a normál alkatú lányokat szeretem, és a fitness versenyzők is gyönyörűek. ott is látszanak a kontúrok, de nem olyan izmos az... a kérdés, hogy te milyen kategóriába szeretnél tartozni? a legegyszerűbb az lenne, ha linkelnél egy képet...
2010. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az izmos lányok, kifejezetten felkeltik a figyelmem. Én inkább a ma divatos piszkavas-csajokat nem kedvelem, se formájuk se fognivalójuk, csak a girhes kiálló csontok. Ha husibb vagy izmosabb az rögtön mosolyt csal az arcomra.
2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy határig szexinek találom.

21F

2010. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igen, egy bizonyos szintig.

talán addig, mig ne látni minden szövetet külön..

2010. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól néznek ki.A fitnesz versenyző lányok meg a legszebbek.

Uh hajrá!

2010. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

óóó, ne... ne-ne! nem... nehogy. ha már így is izmosnak látszol, akkor ne akarj még izmosabbnak látszani. nem kell kocka has egy lánynak. elég a lapos, feszes has. az szexi. a kocka nem szexi... az izmos karok sem azok... törékeny női kar = szexi. izmos kar = férfi kar = abszolút nem szexi.

tudom (legalábbis remélem), hogy ez fotóbolt, de egy "kicsit" kisarkítva itt van, amit akarsz:


[link]


szóval ne akard az ilyen edzést... inkább gyúrj fenékre, ne karra. meg a lábad se legyen túl izmos. vékony csirkecombik. *_* szexik egy formás popsival.

szóval persze, sportolj, mer' az kell, de nehogy fekve nyomj, meg fekvőzz, meg mittudomén. azért vannak határai ennek is. egy lány ne legyen izmos, mert az egy férfi "dolga". egy lány legyen nőies, érted...

egyébként valamiféle kép tényleg jó lenne.


ja, ha gondoljátok, lehet lepontozni a nőies, vékony, kevésbé izmosnak látszó lányok előnyben részesítéséért. :P de én akkor is így gondolom, nabumm.

2010. szept. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!