Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs társas élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs társas élete huzamosabb ideje! Hány évesen jöttetek rá hogy valószínűleg tartósan lesztek egyedül?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta kudarcot kudarcra halmozok, de olyan 25 körül esett le hogy ez tartós lesz...


F/30


2021. okt. 23. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
19 évesen
2021. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért van az, hogy a te kérdéseidtől általában kedvem támad felvágni az ereimet?
2021. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én a kérdezőt szeretném intravénásan magamba tolni miután kiskanálon megolvasztottam
2021. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
2, Képzeld el akkor ő mit érezhet. 😕
2021. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

25 körül, de úgy igazából nem érdekel ez a része. Az már nagyobb probléma, hogy az élet alapvetően egy boldogtalan esemény, ahol a legtöbb dolog értelmetlen - és kötelező -, kilátások nincsenek, a rendszer és a "pálya" eleve egy szűk réteg számára (a gazdagnak született embereknek) épült, a többiek pedig rabszolgák lesznek, vagy nagyon-nagyon-nagyon(...)-nagyon-nagyon(*1000) sokat fognak dolgozni.


Szóval ez egy amolyan "kisebb" probléma, amolyan "időnkénti enyhe szomorúság" érzéssel, ami csak akkor jön elő, amikor mások keménykedéseit, hazudozásait, melldöngetését kell hallgatni, amúgy "le van szarva".



Az élet nem való mindenkinek. Csak miért nem engedélyezik az eutanáziát...? (Félnek, hogy túl sokan élnének vele? Elfogynának a rabszolgák, meg akiket lelehet nézni?)

2021. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, lehozol az életről. Nagyon szomorúan látod a világot.
2021. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
25-ig mit hittél, hogy másnap beleszaladsz egy Disney-hercegnőbe meg egy csomó új haverba? Én már 18 évesen rájöttem, hogy magányosan fogom leélni az életemet.
2021. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában jövök rá. Sokat változtattam magamon jó irányba, de társasági ember sehogy sem tudok lenni. Minden próbálkozásom szégyenletes volt. Ez egyébként gyerekkoromig visszanyúlik.
2021. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
40 leszek, mindvégig tudtam ezt.
2021. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 2 szeretői viszonyom, de csak rövid ideig átmeneti időszakra voltam jó.


Egyedülálló nőnek még soha nem kellettem, egynek sem.


Barátaim sincsenek igazán, középsulira rá, 2-3 évre már mindenki szétszéledt és a munkahelyemen a kollégák hááát más világot élnek.


6 évig Budapesten éltem odakötött a munkám, egyedül egy viszonylag szép albérletben, de ez sem számított semmit. Szóval még azt sem mondhattam, hogy azért mert otthon lakok.


Aztán már 3 éve hazaköltöztem, fater meghalt, így maradt egy nagy családi ház, ahol csak anyám él.


És valami igazság az #5 válaszában is van.


Már 6 éve teljesen feladtam, mindenhol próbálkoztam főleg mikor Pesten laktam.


csak anyám szomorkodik, hogy nem lesz unoka, de az igazság, hogy soha nem is szerettem volna és nem is szeretnék soha gyereket.


38 leszek.

2021. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!