Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány 19 végzős gimis, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 19 végzős gimis, a pasas 26 orvosi diplomával. Azt mondod túl nagy a korkülönbség, nem beszélve az egzisztencionális dolgokról? Mekkora esélye lehet így az egyébként jelentősen szegényebb lánynak?

Figyelt kérdés
Légyszi' ne írd hogy "ha szeretik egymást nem számít". Általánosságban kérdem, abszolút realistaként nézve. Lehet egyáltalán érdekelt egy ilyen kapcsolatban az egyébként igen jóképű pasas?
2010. szept. 2. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy lehet érdekelt, hogy a lány k*rva jól néz ki és a pasas nagyon sokszor meg akarja dugni.

A férfiaknak tényleg nem számít a nő vagyona, egzisztenciája, főleg hogyha ők maguk gazdagok.

2010. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy lehet érdekelt. Mindenkit más fog meg a másik személyben, őt is érdekelhetik a csinos fiatal hölgyek. Emberfüggő a dolog, ezt így nem lehet megválaszolni.
2010. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hursan téged csak a szex témában látlak, szexológus vagy amúgy?:D
2010. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet esélye.

19 éves végzős 0 egzisztenciával és a 26 éves orvosit végzett tele egzisztenciával. Ez a Nők álma, pláne ebben a korban.

2010. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első választ nem nagyon értem.....
2010. szept. 2. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szexológus, csak egy unatkozó 18éves könyvelést tanuló srác, akinél jelenleg nincs itt a barátnője, és gyk-n próbál segíteni a rászorulóknak, és humort űzni az idióta kérdésekből. Esetleg mindkettőt egyszerre. :)
2010. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19:10

Ez a Nők álma? A kérdésem a pasira vonatkozik. Azt akartad írni hogy ez a Pasik álma? Egy 19 éves csaj 0 egzisztenciával lenne a pasik álma?

2010. szept. 2. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 19:11 vagyok.


Igen, erre próbáltam utalni, de ez oda vissza játék.

Tudja nagyon jól, hogy a korkülönbséggel és az egzisztenciájával sokkal jobban az ujja köré tud csavarni egy 19 éves csajt, mint egy 25 éveset.

2010. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elsö válaszolo nagyon odabszXD
2010. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!