Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire nézitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire nézitek azt hogy egy lánynak milyen a hasa?

Figyelt kérdés

persze nem télen amikor nagykabátban van mindenki, hanem mikor egy kicsit kint van a derekuk és kicsit felette. Volt egy barátnőm, és tök jól nézett ki, mert jó alakja volt, fenék, mell, has, már nem vagyunk együtt és egy év alatt pár kilót lefogyott, azóta egyáltalán nem jön be még az alakja sem, mert szerintem így már túl gebe,


Viszont vannak csajok akiknek a vékony alkat, és has áll jól, ez sok mindentől függ, szóval nektek mennyire számít hogy hogyan néz ki a has? Az az lógósabb, vagy van mit fogni, esetleg átéred egy kezeddel, melyik a jobb?


2010. szept. 1. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

én személyszerint azt szeretem, ha azért nem olyan vékony, hogy minden csontja kilátszik, de azt sem ha már látszanak a hurkák a hasán

azt pl taszítónak gondolom, ha úgy öltözik, hogy kint a dereka, közben meg annyira lelóg a hasa, hogy már az övét is eltakarja :P

2010. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a baloldali a jobb


[link]

2010. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem valami ilyesmi van.

[link]


fiúk ez jó:D?

L/16

2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó pfúj ha ingyen adnák se kéne
2010. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz én szeretek aludni rajta
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező : linkelj képet a csajokról !
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen bejön, ez az a kicsit fogni valóbb, de viszont nekem teljesen jó :) sőtt, igazság szerint ez a kedvencem, jó alakod van, viszont van egy lány, ő rá mondhatjuk hogy vékony és ő is bejön szóval változó, de egy szónak is száz a vége (ugye?:]) nincs okod panaszra
2010. szept. 1. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

"fiúk ez jó:D?

L/16"


Hmm, de még mennyire, hogy jó! ;)

2010. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is számít a has, mert nekem olyan lányok tetszenek, akiknek hanyatt fekve is picit kidomborodik a pocijuk!
2010. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!