Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kiderüljön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kiderüljön, hogy igaz-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni hogy tetszek-e a srácnak?

(utaló jelek: folyton néz és mosolyog, nyáron is írt, hogy mi a helyzet, csokival lep meg de mindemellett van barátnője)

Mi a véleményetek?

Lány


2010. szept. 1. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a tartalék.
2010. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macii ***** válasza:

én szilveszter előtt 3 héttel csinálom ezt egyszerre 3-4 nővel:D

szal ja ne táplálj sok reményt, főleg ha régóta együtt vannak :(

2010. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja vagy tartalék vagy otakarja hagyniaa barátnőjét és átpártolni hozzád szerintem legalábbis :D 21/f
2010. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tartalék vagy, akivel esetleg megcsalná. Ha neked ez megfelel, legyél ribanc, és használd ki a helyzetet és dugj egy jót. Ja és a csokiért is már megéri, mmmm csoki... :D
2010. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Kíváncsi vagyok még a véleményetekre :):)

2010. szept. 1. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyra véve a témát, ahogy nagyon sok csaj is van úgy, hogy szingli, és bolondítja (még a ronda) pasikat is, mert jól esik nekik ha valaki bolondul értük, körbeugrálják. Vannak ugyanilyen pasik is, és ha aztmondod hogy van barátnője, és ennek ellenére mégis olyan jeleket küld, az azt jelenti hogy csak húz. Ha ebbe belemész, már el leszel könyvelve, hogy "na ez a csaj is meglehetne bármikor". Szerintem a csávó csak játszik veled, vagy megakar farkalni mert a barátnője nem elégíti ki megfelelőképpen. Egyikbe se menj bele.
2010. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszod! amúgy nekem nem is jön be a srác, meg nem is jönnék vele össze mivel van barátom :)
2010. szept. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!