Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a srác, hiszen van barátnője?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki állandóan néz, meg kedveskedik, viccelődik sőt irogat nekem, hogy mi a helyzet. Nem értem, hiszen van barátnője.

Mit szeretne tőlem?

Értelmes válaszokat, köszi (kort és nemet is kérhetnék?)

L


2010. szept. 1. 14:36
1 2
 11/17 gabriell88 ***** válasza:
Nincs mit, de szreintem inkább ne reménjkedj.. akkor nem csalódsz, ha viszont nincs igazam és mégis kellesz neki, akkor sem veszítesz semmit, mert harcolni fog érted nem?:)
2010. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Csak tudod nem tudom hova tenni ezt a viselkedését! Én barátként kedvelem, de semmi több, és egészségesen szoktuk egymást piszkálni, csak sokszor már zavarban érzem miatta magam mert úgy néz. Jah, és ezek amiket mond, hogy én szép vagyok (ami szerintem nem igaz). És ezt nem tudom mire vélni. :(

De köszi, hogy normálisan válaszolsz! :)

2010. szept. 1. 15:28
 13/17 gabriell88 ***** válasza:

Az ilyen megjegyzéseket engedd el a füled mellett, mondom ha tényleg akar valami komolyat tőled, azt ugyis észre veszed, mert először ugyis szakít, és aztán kezdene el rákapcsolni nálad, említetted h barátok vagytok.. nah ez már kicsit így bonyolult, ha tényleg de tényleg nagyon jóban vagytok, akkor lehetséges h többet akar, de ha csak haverok akkor az is lehet, hogy csak egy baráti digi dugit szeretne:D ez a szó tetszik:D:D:D

nah hol tartottam, jah igen ennyit akartam:D

2010. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tényleg csak egy "baráti digi-dugit" (tényleg nem rossz szó :-))akar-e, csak fura, hogy párszor beszélgettünk, meg leveleztünk és máris barátok lettünk (ami alapjába véve nem gond, mert barátkozós típus vagyok) csak hogy a levelek végén az a "puszi" felirat minek. Ezt sem értem...
2010. szept. 1. 17:53
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem jobban szimpatizál veled mint a barátnöjével... és valószinüleg elhagyná érted csak eléggé megakar ismerni ahhoz hogy biztosra menjen....mertha nagyon megisme és szimpatikus leszel képes lesz elhagyni érted... nem tudom te szeretnél-e tölle valamit de több mint valószinü hogy ezért csinálja... és valószinüleg azt veszi le rólad hogy neked szimpatikus az illető... 19/F
2010. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te , és hány éves a srác ?


Amugy neked bejön a srác ?

2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

én 18, a srác 25

nem nekem nem jön be, de nem akarom megsérteni és amúgy sem értem a viselkedését szóval nem közölhetem vele amíg nem tudom, hogy mit akar

:)

2010. szept. 3. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!