Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget engem még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget engem még mindig?

Figyelt kérdés

A történet a következő: én 25/L vagyok, ő 29/F. 2 évvel ezelőtt egy üzletbe jártam állandóan, ahol ő az eladó, és kb félév után bevallottam magamnak, hogy nagyon is tetszik, sőt. No, gondoltam, most vagy soha, ezentúl mindent már csak ott vettem, és folyamatosan elhúztam magam előtte, mint a mézes madzagot. Ennek meg is lett az eredménye, kölcsönösen tetszettünk egymásnak, mert azt nem lehetett nem észrevenni, hogy pl amikor nem kocsival mentem, akkor elémjött kocsival, mint a "bolt szolgáltatása" (na persze), aztán máskor meg amikor kanyarodtam ki, akkor hirtelen cigiszünete lett, és kiállt a hátsó ajtóba cigizni, hogy lásson, amíg elmegyek, stb.

Minden nagyon szép lett volna, amikor is az egyik haverom poénból betett, mert tudta, hogy flörtölgetünk. Nyíltan terítette a kártyákat neki, hogy tudjon róla, hogy mennyire tetszik nekem. No, a bili borult, csörgött a telefonom, a srác meg lehordott a sárga földig, hogy mit képzelek magamról, hagyjam őt békén, ne járjak utána. Köpni-nyelni nem tudtam, a boltot elkerültem. Viszont kiderítettem, hogy a cirkusz oka az, hogy HÁZAS! Nofene. És ezt ki a t*köm tudta? Házas ember nem flörtölget nyíltan, hacsak nem egy oltári nagy k*csög. Házas ember nem fuvarozik egyedülálló nőket a kocsiján, úgyhogy ő valóban egy oltári nagy k*csög. Nem lennék a felesége helyében. Szóval elkerültem jó messzire, nemcsak azért, mert f*szkalap volt, hanem azért is, mert házas emberrel akkor se kezdenék, ha csak azok léteznének a földön. Ennek 1 éve már, idén nyáron viszont visszahallottam azt is, hogy a felesége terhes, nemsokára szülni fog. Sok boldogságot kívántam nekik magamban. Nemrég viszont megint arra vitt az utam, gondoltam, nem kerülgethetem örökké a boltot, hát majd más is ki tud szolgálni. Be is mentem, ott is volt, de szerencsére a kollégája is, így hát tudatosan a kollégához mentem és beleköszöntem az arcába, hogy a srác vegye a lapot: neki nem szólt a köszönés, levegőnek nézem. Azám, de míg a kolléga hozta, amit kellett, addig a srác feltűnően kezdett engem bámulni, méghozzá azzal a tipikus leesett állal, mint aki először lát nőt. Még a székét is kezdte felém húzni, mire nekem hirtelen a bolt másik felében akadt nézelődnivalóm. Jött a cucc, én elköszöntem a kollégától, srác leejtve, de másnap jött a cucc másik fele, vissza kellett menni. Na megint megyek, köszönés a kollégának (az meg szegény már csak mosolygott, szerintem tudja, hogy mi van, nem létezik, hogy két pasi ne beszéljen a nőkről), átveszem, srácnak nyála megint csorog. Aki nála állt sorban, annak várnia kellett, mert a gyerek órabérben engem nézett, persze ügyetlenül leplezte azzal, hogy közben kávézott, ásványvizet ivott, babrált a gépen, mindent csinált, csak ott lehessen. Elköszöntem a kollégától, erre megint beállt az ablakba, stb. Na mondom, pont így néz ki egy mindenórás apuka. És a feleségét még ismerem is látásból, csak nem tudtam, hogy az a felesége.

Na szóval, akkor ez most mi?


2010. szept. 1. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Na szóval, akkor ez most mi?


Egy kisebb regény.

2010. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Ja, és rendeltetésszerűen használja a szemeit.
2010. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válaszok!!! Kösz szépen.
2010. szept. 1. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki, de nem értem, hogy ha már egyszer "elküldött", akkor miért flörtölget veled még mindig. Szerintem bejössz neki vagy csak játszadozik. Jobb lenne, ha magasról tennél rá, a boltot is kerüld. Elég szégyen, hogy gyereke lesz, és más nőkkel flörtölget. Ki tudja, hogy rajtad kívül nem-e mással szemez? Nem?
2010. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora problémáid vannak...
2010. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, hát én már régen magasból teszek rá. Csak kíváncsi voltam a reakciójára, ami meg is van, még ennyi idő és esemény után is. Pedig szerencsétlen nő nem egy debella hájas valaki, nagyon csinos, alig ötven kilós, szép arcú, csupa kedvesség és báj nőci volt, és terhesen se folyt szét. Mégis ilyen vele a férje, és nem is tudja szegény. Azért megdöbbentem a faszin.
2010. szept. 1. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Rolandkám, ezek az élet nagy problémái, látod-látod...
2010. szept. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!