Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ugyérzem nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ugyérzem nem megy igy tovább.

Figyelt kérdés
Engem a mai nap folyamán sajnos elküldtek az iskolábol,mert sajna sokbol buktam.De meg volt rá az okom.Az a lényeg,hogy minden összejött.Szerelem meg társaság amire mindig vágytam.Ugyérzem,hogy egy világ dölt bennem össze,mert ez volt álmaim sulija.Mindig ide szerettem volna bekerülni.Most esti tagozatos érettségire fogok menni.De ugyérzem nem megy igy tovább.Nagyon kétségbe vagyok esve.Sok ismerös oda járt a suliban meg minden.Lányok akiket megszerettem volna ismerni meg minden.Ugyérzem begyogyszerezem magam.Léygszi komoly tanácsolakt adjatok.Nagy segitség lenne a számomra mindenki segitsége.Nagyon rosszul érzem magam.
2010. aug. 31. 17:52
 1/3 nielindi ***** válasza:

ha tényleg meglett volna az okod, h elb@szd a sulit (egészségügyi problémák,családi ügyek, stb) akkor el lehetett volna intézni a dolgokat.

csajokat igy is felszedheted, haverokkal igy is tudsz találkozni. mindent lehet, csak akarni kell.

2010. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy így nem megy tovább?

Hidd el hogy a szüleid sem repesnek hogy ilyen a gyerekük, akit hiperszuper fontos dolgok miatt vágtak ki a suliból! Ha álmaid sulija volt, nem csak a szerelmen és a "jó" társaságon kellett volna, hogy járjon az eszed! Nem gondolod, hogy most begyógyszerezem magam meg meg akarod halni típusú felszólalásaid csak egy szánalmas kisgyereket takarnak? Ha arra volt eszed, hogy így elmajmold azt amit már egyszer sikerült elérned, akkor legyen eszed arra is, hogy szembenézz a tetted következményeivel! Mert már vagy 18 nemdebár?

2010. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

persze

de nagyon nehéz

nem gondoltam volna,hogy ennyire

2010. aug. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!