Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e intelligens incelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e intelligens incelek?

Figyelt kérdés

Találkoztál már magas EQ-jú és/vagy magas IQ-jú és/vagy SQ-jú incel kérdésével a gyakin vagy másutt? Belinkelnéd?


Nem provokálni akarok, hanem felmérést végzek.


Köszi a hasznos válaszokat.


2021. szept. 2. 09:17
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves 13:26-kor írodott válasz adójának a hozzászólását.


Elárulnád, milyen kérdésre válaszoltál? Olyannyira inadekvát az írásod, hogy meg kell kérdezzem.

2021. szept. 2. 13:34
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

#10 Én se tudtam mi az az incel, de megkérdeztem itt is, meg utánajátam. Alapból nem csak ennyi, hogy nincs nője. Itt a korábbi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Másrészt itt senki se mondta, hogy incel=nincs nője. Ennél többről van szó, ha ezt a kifejezést használja valaki általánosságban.

2021. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ja semmi kedves kérdező, épp kutatást végzek olyan kérdezőkről, akiknek annyi szabadidejük van, hogy ilyen kérdések foglalkoztatják. Annyi világos, hogy semmi dolguk, társadalmilag hasznos tevékenységet nem végeznek. Nincs életük. Ezért maradt ennyi idejük efféle kérdéseken rágódni. :)
2021. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mi az az SQ?
2021. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#14 spitituális intelligencia, önismeret tartozik ide, illetve lélektan, energiák stb
2021. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
SQ alatt a socialt értem, a spiritual mérése nem egységes!
2021. szept. 2. 15:59
 18/30 anonim ***** válasza:
45%
37/f nem tűnik hülyének.
2021. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 16:05-ös, a válaszodat. Melyik kérdésre válasz a "37/f nem tűnik hülyének."? Lemaradtam valamiről?
2021. szept. 2. 16:08
 20/30 anonim ***** válasza:
Ő gyakran vàlaszol mindenféle kérdésre, én mindig odaìrja a vàlaszai végére, hogy 37/f, incel, rà gondoltam.
2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!