Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik lányba szerelmes voltam pedig semmit nem adott?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk és olyan semmilyen volt az együttélés. Nem bújt hozzám, nem szeretgetett, egy héten egy szex elég volt neki. Szabályosan került engem. Mégis szerelmes voltam belé, de végül nem bírtam és szakítottam.

Majd jött egy olyan lány, aki az ellentéte. Napi többször szexelne, bújós, édes lány. Simogat, puszilgat, odabújik hozzám. Odavan értem. Mégsem vagyok szerelmes belé.


2021. aug. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Voltál ma már kakilni? 🏺
2021. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Pincsikbe senki nem lesz szerelmes.
2021. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
33%
Mert a szerelem nem észérvek mentén szövődik.
2021. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerestél szamarat a ló helyett.
2021. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!