Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire számít hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire számít hogy egy nő korábban hány emberrel feküdt le?

Figyelt kérdés
Van olyan, amire azt mondanátok, hogy túl sok?

2021. aug. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Bizonyára nem ezzel indít senki, mikor párt keres magának... "te babám hányan mártogattak benned?" Így nem fog kiderülni a dolog, ha meg megszereti az ember az illetőt, akkor meg nem mindegy, hogy mennyi az annyi? Bizonyára lehetnek árulkodó jelek, ha mondjuk, mindig megjelentek nyílvános helyen és állandóan összesúgnak a hátatok mögött, hogy na meg volt a csaj stb. , ha ez megtörténik jópárszor, akkor el lehet gondolkodni a dolgon, hogy nem te vagy az első neki :D
2021. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ugyanis nem maga a szám számit hanem a döntések mögötti folyamat.
2021. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő. Lehet az előzőt megcsaltam, de a mostanit nem fogom.
2021. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát eléggé, voltam egy lánnyal 19volt és pár hét kapcsolat után mesélt magáról többet, elárult olyan dolgokat amik régebben vele történtek az első együtlét és az h hány pasival volt. Én már elszörnyedtem h úristen fejben számol, és számolt és számolt és csak úgy kibökte.Meg h hülye volt mert mindenfélét engedett nekik, meg nem is volt neki annyira jó csak a sikosító aztán már ment is. Meg videora vették fényképzeték közben stb. És ezen csak néztem h te jó ég hol nőtt ez fel v milyen környezetben. Na szóval még ha szerettem is nem gondoltam rá h annyi amennyi, de azért belűl eléggé nagy nyomot hagyott pláne az a story ami kiskorában volt vagy amikor elvesztette a szüzességét.

Az a lány akit addig ismertem mintha nem is létezett volna, nem gondoltam riba ncnak vagy könnyű vérűnek csak egyszerűen megleptek ezek az információk. És kitudja még mit nem mesélt el vagy miben volt benne vagy hogy. De volt neki egy barátnője akiről szintén mesélt na az a lány kinézetre kis aranyos ártatlan aztán ilyet mondott róla h na ő kb 15fiuval csalta meg a barátját csak az elöző fél és 1évben. Most belegondolok hogy ha neki ez fél és v egy év termése hány embberrel lehetett összesen bár már valószinüleg rég nem számolja vagy már nem is tudja megszámolni, de engem az undor elfog tőle kb. Az ő dolga csinálja csak de hát erre nagyon ráfog fázni egyszer h ennyi random emberrel összefekszik némi ,,szeretetért" amit kiskorában nem kapott meg és most jött ment random emberekkel probálja kitölteni magában az űrt és mást is. Kelet Magyarország durva egy hely, pláne egy a szegényebb városok.

2021. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 moozygoo ***** válasza:
50%
Ne legyek sok, szexpartner dolog se jön be, egyszerűen nem tudnak vonzani az ilyen nők, aztán lehet ha idősebb lesz megváltozom.
2021. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha a fél megye megjárta már, az azért gáz.
2021. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem számítana, bár engem a nők meg sem néznek...

4 max.-nak mondanék, ha a nő annyival járt, több már gáz lenne.

2021. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2021. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2021. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nyilván elárul róla azért valamit. Nincs konkrét szám, hogy mi a sok hiszen más egy 18 éves, 25 éves és mondjuk egy 40 éves nőnél ez a szám.
2022. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!