Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évvel idősebb férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évvel idősebb férfinek mivel tudnék kedveskedni?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon figyelmes hozzám, viszont nem tudom ezt hogyan viszonozhatnám. Soha nem hagyja, hogy meghívjam, alkoholt nem iszik, az édességet nem szereti. Anyagilag nagyon jól áll, mindene megvan, nem vágyik újabb tárgyakra, szóval semmi ötletem sincs.

2021. aug. 19. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindannyian tudjuk. Feltéve ha nem egy múmia a faszi, akkor működni fog neki a szerszám.
2021. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szex természetesen működik közöttünk, nem erre gondoltam. Mivel ő gyakran kedveskedik nekem valamivel, így én is szeretném valahogy viszonozni.
2021. aug. 19. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
hát valahogy sejtettem hogy a vén kecske anyagilag nagyon jól áll...semmit nem kell tenned, mert ő neki elég a fiatalságod meg a naivságod. Csak élvezd a cuccokat amiket vesz neked.
2021. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lachesys ***** válasza:
100%

Adj neki élményt.mit szeret?

Csináld piknik kosarat,uljetek ki valahova. Most lesznek Kecskeméten repülős napok, az is érdekelheti pasikent. Légy kicsit kreatív, használd az érdeklődési köreit, építs rájuk.

2021. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Pedig vannak jó ilyen ajándékok. Egyedi mintájú járókeret, öntisztítós katéter, üzenetírós gyógyszeradagoló, övreakasztható oxigénpalack. Vagy vidd el a termálba vagy egy termékbemutató kirándulásra. Ú vagy szoktak örülni nyomógombos telefonnak is, tudod, amelyiken ilyen bazi nagy gombok vannak.
2021. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
A kisp...ináddal.
2021. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Mélytorok.
2021. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, neked köszönöm a tanácsot!

Rosszindulatú hozzászólókat nem kértem... A párom nem öreg és nem a szexen/pénzen alapul a kapcsolatunk, még ha ez meg is lep egyeseket.

2021. aug. 19. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezd meg apudat, ő minek örülne.
2021. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kis jóindulatúak a kommentelők, na de sóvárognak még ők a fiatal nők vagy férfiak után.
2021. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!