Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy a párom már teljesen "megszokott"?

Figyelt kérdés

Ezt rossz értelemben mondom. Tehát teljesen azt érzem, hogy számára már annyira egyértelmű, hogy mindig itt vagyok neki, hogy nem igazán kapok tőle semmilyen figyelmességet, kedvességet. Jól esne néha egy bók vagy egy kedves szó, akár csak egy érintés vagy puszi, de nem kapok semmit. Neki ezt már megemlítettem, hogy olyan jó lenne, ha néha picit több figyelmet kapnék tőle, akkor egyből odajött és összebújtunk, megölelgetett, de ennyi, utána megint semmi. Tehát ha én szólok neki, hogy szeretném, akkor megteszi, de magától szinte sosem. Persze ha szexelni akar, azt mondja..

Nos a sztoriban én vagyok a nő, bár gondolom ez elég egyértelmű :)

Öt éve vagyunk együtt amúgy, de úgy érzem már nem vagyok neki elég érdekes vagy nem érzi úgy, hogy bármit is tennie kéne a kapcsolatunk érdekében, mint ahogyan azt az elején tette. Szeretni biztos szeret, de kimutatni már nem igazán szokta. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Van valaki hasonló helyzetben?


2021. aug. 18. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
"Szia Drágám, ő (mondjuk) Bence, mától velünk lakik."
2021. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Mi lenne ha egyik este te felvennél egy szexi fehérneműt, kicsit letámadnád. Ne csak tőle várd az újításokat. Beöltözhetsz titkárnőnek, nővérnek stb. Ha ez nem működik, vannak még alternatívák. De lehetsz te kezdeményező, nem csak ő.
2021. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szexben kell újítás. Nekem figyelmesség kellene, amit egyébként én bőven adok neki, csak visszafelé nem működik...
2021. aug. 18. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem olyan típus a kérdező, ez max. röhejes lehet.
2021. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

2. Vagyok megint.

Látszik nem vagy férfi...

A férfi törődéséhez a szexen keresztül vezet az út.v Változatosabb, jobb szex és jár érte a több törődés.

2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Látszik nem vagy férfi"

Mit nem mondasz...


Amúgy szállj már le a szex témáról, nálunk nincs baj a szexszel.

2021. aug. 18. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
#5 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ne magadból indulj ki
2021. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Újítások bevezetése.
2021. aug. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül semmit. Ha rá is szólsz, láthatod, hogy pár óráig változik, aztán újra ilyen. Ehhez ő is kéne.
2021. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Hát igen :/ akkor azt hiszem, minden marad úgy ahogy van

2021. aug. 19. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!