Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az a baj velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az a baj velem, hogy túl érett vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy olyan vagyok belülről, mint egy 30 éves érett férfi. Nem egy gyerekes, balhés tinédzser.

Nem vagyok komor, csak úgymond én voltam az egyetlen férfi a háznál, mivel nincs apám és két lánytestvérem van. Ezért hamar "felnőttem".

Ez tényleg ennyire nem tetszik a mai fiatalságnak?

22/f


2010. aug. 28. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt hallom, hogy a fiatal lányok az érett pasikat keresik, de mivel a fiatalok legtöbbször gyerekesek még, inkább az idősebbek közt keresgélnek.


Ha mindez igaz, akkor ha találsz egy ilyen lányt, számara főnyeremény leszel, hiszen fiatal is vagy, és érett is.

2010. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a lányok szeretik a vicces embereket akik el tudják engedni magukat... attol hogy komoly vagy néha iylen is lehetsz... az egyáltalán nem baj h iylen idősen ennyire érett vagy csak melette azért élvezd az életet mert nem kell midnen helyzetben komolynak lenned
2010. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ritkasag a te korodban de nagyon vonzo tud lenni egy komoly srac.
2010. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem valahogy nem érdekelnek a éretlen,csak a szexre hajtó fiúk...


Sokkal jobb,ha valaki önmaga tud lenni és nem viselkedik úgy,ahogy mások szerint "menő".Akinek meg van a saját véleménye és felvállalja.Aki önálló és nem függ a haveroktól.Aki szeret és tisztel,megért és kicsit humoros.

Csak az én korosztályomban ritka az ilyen...:(

15/L

2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!