Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap együtt alszunk lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap együtt alszunk lány "haverommal" vagy nem tudom hogy hogyan jellemezzem, és ha rámászok, de nem, akkor az mennyire ciki?vagy mi történik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rámászol és nem tetszik neki?
2021. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem mászol rá. Miért is kellene? Ha egyszer csak "haver", akkor nem így kéne hozzá állnod az egész dologhoz.
2021. aug. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Egy ágyban fogtok aludni vagy csak egy szobában?
2021. aug. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha te rámászol egy lányra, akkor én visítva menekülnék tőled, mert nem tiszteled a nőket. A szóhasználatod otromba jellemre vall.

Nem is a szó, nem jól mondom. Hanem az, hogy csak könnyíteni akarsz magadon. Nem tartod többre, mint egy vécécsészét. Ez az igazán ciki, nem az, ha elutasít.

2021. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
várd meg míg ő mászik rád.. nőkre nem szabad rá tőrni ha nem 100%-os a vissza jelzés, különben egy beteg állatnak leszel beállítva !
2021. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
51%

Kevés az infó.

Lehet, hogy 15 évesek, lehet, hogy házasok gyerekkel 40 felett és csapatépítő táborról van szó.

Lehet, hogy nyílt titok, hogy a csaj odavan érte.


A finom próbálkozásra mindenképpen okot ad, hogy egy lány átmegy hozzá (kettesben?) aludni (egy ágyba?). Nyilván nem azzal kell kezdeni, hogy helikopterezve araszolsz felé, hanem kis alkohollal, hangulatvilágítással, romantikus filmmel, olyan témákkal, ami kikényszerít belőle olyan válaszokat, hogy bejössz neki vagy sem... stb.

2021. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Én aludtam már együtt fiú haverommal egy matracon (vendégség), és igen, simán bepróbálkozott, alig bírtam leállítani, hiába mondtam el neki, hogy engem ő abszolút nem érdekel, mint lehetséges kapcsolat.

Azóta nem beszélek vele.

2021. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!