Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy a pasim pszichopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a pasim pszichopata(?)! Mik a jelei? Hogyan derítsem ki hogy az érzelmei őszinték vagy csak pszichopata jel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 00:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
30%
Először is fixáljuk le... Nincs olyan diagnózis, hogy pszichopata. Olyan van, hogy antiszociális személyiségzavar. És az olyan emberek akik ebben szenvednek, többségben egyáltalán nem bántalmaznak. Mentálisan beteg emberek. Természetesen nem kell őket áldozatként kezelni, de démonizálni sem, márpedig ami most itt folyik, az erősen démonizálás. Nem csak egy "pszichopata", vagy egy mentálisan beteg tud bántalmazni. Ezt érdemes észben tartani. Szerintem bízz egy kicsit a partneredben. Ha valami nincs rendben, azt úgy is érezni fogod. Viszont akkor red flag, és spuri. De addig amíg semmi baj nincsen, felesleges riogatnod magad. Persze, azért tartsd nyitva a szemed, de nem kell minden "álompasiban" rögtön az ördögöt látni :D
2021. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát amúgy én mindenben kételketem,mindig vannak rossz megérzéseim mindennel kapcsolatba :D lehet ezt is csak beképzelem
2021. júl. 30. 21:23
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek, a srác érdekében szakíts mielőbb. TE vagy a beteg.
2021. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Paranoia kedves kèrdező


Látom amúgy , hogy tudomànyos érvekkel nem nagyon megyünk semmire itt a gykn


Jöjjön hàt a tenyèrjós 😆😆

( Egy mondatos kérdésből nem fogjuk neked tudni megmondani )

2021. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!