Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám az hiszi, hogy masztizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám az hiszi, hogy masztiztam. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel 8kor kelltem és elkellett mennem a boltba.Amikor haza értem visszafeküdtem , de csak egy bugyi és pánt nélküli melltartó volt rajtam.Be jött anyum és úgy látszóhatott,hogy nicsen rajtam semmi, csak meztelenül fekszek.

Most meg mondja, hogy ha legközelebb ilyet csinálok akkor zárjam be az ajtót.De mondom, hogy nem csináltam semmit, erre, hogy ez természetes nem kell tagadni.

Olya ciki.Msot mit csináljak?


Pántnélküli melltartó:

[link]

L/16


2010. aug. 28. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót és örülj. :)
2010. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, normális anyukád van, a leírtak szerint (legalábbis ebben a témakörben). Mondd azt, hogy máskor óvatosabb leszek. Hisz masztizni fogsz később is.
2010. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vedd úgy, mintha akkor kapott volna rajta, amikor valóban masztiztál.

azt viszont nem értem, hogy jön ide a melltartó?

csak nem azért volt az egész kérdés, hogy ezt belinkelhesd?

2010. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó fej muter:D Gondolom olyan mint az enyém, ha valamit a fejébe vesz nem lehet 'kiverni' belőlle. Szoval lépj túl rajta, akármit mondasz csak neked lesz kínos

19/F

2010. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem tökjó, h anyud így gondolkodik :) én örülnék neki a helyedben, hogy ez kiderült... így könnyebb lesz neki majd elmondani a szüzesség elvesztését is meg stb.
2010. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy mielőtt benyit, kopogjon.
2010. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
őőő és ezzel mi a baj ?
2010. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szülők már csak ilyenek. Nem hisznek a saját gyereküknek.
2010. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj vissza és érezd jól magad :D

Ha már úgy is azt gondolja....


16/f

2010. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás a kopogás!
2010. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!