Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mindenki ezt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mindenki ezt csinálja vagy mi? ( bőv lent)

Figyelt kérdés
tegnap strand zuhanyzójában egy srác a tükörből csekkolta az én farkam én meg az övét(most nő az enyém ésnézem hogy normális méret e?)látom hogy mindenki pasi ezt csinálja kiváncsiság vagy mér? ti is ? kort lécci 15 f
2010. aug. 27. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak a melegek szokták más farkát lesni:D
2010. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
sose nézem meg más méreteit. nekem tetszik az enyém, innentől kezdve nem érdekel más fallosza.
2010. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Foorty ***** válasza:
95%

Soha nem néztem meg más farkát és soha nem is akartam. És így is tök jól megvagyok.


18/F

2010. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem, a legtöbb pasas nem nézi más pélóját.

2. Használj mondatközi és mondatvégi írásjeleket, valamint mondatkzdő nagybetűket!

3. Ne szégyellj magyarul írni! Fájt volna, ha "csekkolta" helyett azt írtad volna, hogy "nézte"? Ettől nem leszel menőbb, sőt!

4. Felizgatnak a pasik?


F/29

2010. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1akkor nem tom hogy én milyen helyekre járok de bizony a legtöbben sutyiba nézelődnek

2ha kézzel irok használok géppel nem fárasztom magam

3mérbaj ha nem csak őshonos magyar szavakat használok hanem jövevény szavakat és idegen eredetűeket is

4 nem én a csajokra bukok

2010. aug. 27. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mégis milyen helyekre jársz?

2. Marha nagy fáradtság olykor-olykor egy shiftet, egy vesszőt, vagy egy pontot lenyomni. Nekem midnegy, csak jobb, ha tudod, hogy az összefolyó, tagolatlan szöveg amellett, hogy unintelligensnek hat, sokkal kevesebben fogják elolvasni. Meg hát ez is tünköri egy ember kulturáltságát.

3. Nem baj, csak azért az idegen eredetű szó, jövevényszó és szleng között vannak jól megragadható különbségek. Nem vagyok egy szélsőjobbos nagymagyar, de ne szégyellj már magyarul beszélni!

4. Biztos? Pasikkal nem próbáltad? Honnan tudod, hogy milyen az, ha nem is próbálod ki?

2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
OMG, ez legyen a legnagyobb baj a világon?
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a srác, aki nézegette a pélódat, lehet bejössz neki!
2010. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor nagyon remélem hogymost láttam utoljára
2010. aug. 27. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért, nem jön be neked?
2010. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!