Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek bátrabb, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek bátrabb, hogyan érjem el azt, hogy ne féljek a kudarcoktól, hanem csak csináljam?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy semmi sincs abban, ha leszólítok egy nőt, nem dől össze a világ, ha nemet mondanak. Szeretném ezt gyakorlatba át önteni és sikeresebb lenni a nőknél. Nekem nagyon kell egy vonzó szép arcú lány, elkezdtem a testemet átalakítani, szeretném a személyiségemet is. Két dolog nálam kizárva az egyik az alkohol. Valahányszor ittam nem is keveset, soha nem szabadultam fel eléggé, sőt inkább rosszabb lett a hangulatom tőle. Abszintes leszek teljesen, szerintem nem a szervezetmnek való az alkohol. A másik a terápia. Nem szégyenlem többször voltam több pszichológusnál sohasem tudtak érdemben segíteni, ezért magam szeretném megoldani ezt a problémát.

Valami légzéstechnikára, meditációra gondoltam. Szeretném azt, ha nem blokkolnék le, hanem bátran próbálkozni nála.

Nektek volt gyakorlat akár légzés, akár meditáció ami segített rajtatok és bátrabbak letettek?


2021. júl. 14. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen: csak csináld!

Az első alkalommal ideges leszel, remeg a hangod, a kezed. Az ötödiknél izgulsz kicsit. A huszadiknál már ránézésre tudod, hogy érdemes-e odamenni, tudod, hogy mit kell mondani, mikor kell visszavonulni és nem fog érdekelni az elutasítás.

Legjobb lenne, ha ki tudnád próbálni, hogy milyen a call centeres munka, a szórólapozás, vagy bármi hasonló, ahol meg KELL szólítanod idegeneket. Pár nap után értenéd, hogy miről beszélek.


Addig is gyakorolj. Tét nélkül. Kérdezz meg egy idegent, hogy mennyi az idő. Mikor jön a busz? Boltban az eladólányt, hogy hol van az olívaolaj? Ruhaüzletben az eladólányt, hogy tud-e ajánlani egy inget, ami jó munkába és randira is?

Kicsit flörtölj vele. Legközelebb ismerős csajjal flörtölj: dícsérd meg a ruháját, a parfümjét. Stb, stb. Pár hét alatt megszokod, nem stresszelsz, és tudod, hogy nyiss egy beszélgetést. Utána már csak keresni kell az alkalmat, hogy találkozz szimpatikus nővel, és merd megszólítani. Jól jöhet egy haver, aki bátrabb. Mondjuk strandon ketten egyszerűbb ismerkedni, oda a lányok is csoportban (ketten vagy többen) mennek. Buliba is.

2021. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó jó dolgokat írt.

Gondolj bele, bro: mi borzasztó történhet? Mi az a valóban lehetséges kimenetel, ami érhet ilyen helyzetben? Nincs az a pesszimista változat, ami a valóságban is bekövetkezik.

2021. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehat a szakember allitasod szerint nem tudott segiteni, most pedig autodidakta szakbarbarkent te majd megoldod a problemat. Realis nem?
2021. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard le. Én nőként szólítottam le már pasit és utasított vissza. Nem áll meg a világ emiatt. 🤷🏻‍♀️ Másrészt érdekes, hogy jártál pszichológushoz, de nem tanítottak légzés technikákat. Nálam már első alkalommal megmutatták mit hogyan csináljak, ha szorongásom van.
2021. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Szerencsére nem szokott már remegni a kezem ilyenkor, inkább az a helyzet áll fel, hogy néha leblokkolok. Annakidején kora felnőtt koromban már akkor remeget a kezem és dadogtam, ha mondjuk a pékségnél kértem valamit, szerencsére ebből már kinőttem. Időt is tök lazán megtudom kérdezni. Az a baj, hogy néha szar pasinak látom magam és, ha megtetszik egy nő akkor azt gondolom legbelül, hogy úgyse lennék jó hozzá. Az az igazság, hogy a visszautasítás az mindig fáj nekem, ezen szeretnék túl lenni, hogy ne fájjon annyira, hanem úgy fogjam fel, hogy visszautasított, kit érdekel, több hal úszkál a vízbe. Ezt szeretném gyakorolni.

Ma beszélgettem az egyik munkatársammal, akit elég szép nőnek tartok, tök aranyos, kedves nagyon és jól ment a beszélgetés, szeretném elhívni valamerre.


#4 Hát az a probléma, hogy azok a nők, akik nálam kezdeményeztek nem jöttek be nekem. Félek attól, hogy soha nem fogok olyan nőknek tetszeni, akik nekem tetszenek. Emiatt is kezdtem bele edzésbe már több, mint három hónapja, mert úgy vagyok vele, hogyha szép, csinos nőt szeretnék, akkor magamat is vonzóbbá kéne tennem. Utólag bánom, hogy nem kezdtem el előbb.

Érdekes nekem sose mutattak légzés technikákat. Feldmár András tanítványánál is jártam, de kidobott pénznek tartottam.

2021. júl. 14. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Feldmar Andras eleg bazari bolcsesegekkel operal. Neked egy Csernus kene, hogy megertsd hol vagy most az egyedfejlodesben, es merre kene menned, hogy elorebb juss. Te lelekben egy 12 eves gyerekek szintjen allsz, idegenekhez nem mersz szolni, talan meg a fotel moge is elbujsz, ha bejonnek a szobaba. Ebbol te egyedul nem fogsz kijonni, amikor egy evtizede olyan lapos gerbevel abrazolhato a fejlodesed, azt te nem fogod hegymenetbe kapcsolni. Ahhoz eletmodvaltas kell. Nem ez a lemegyek kocogni es ettol megvaltozik a vilag. Hanem a fejest ugrasz a vilagba es kapalozol, hogy eletben maradj. Vegyel fel 2000 eurot hitelbe es indulj meg kulfoldre meglni ahogy tudsz. Hirtelen az elkenyeztetett muci fiukabol, az eleteert kuzdo ferfiva kell valj. Vagy megsinyled. Eveket fogsz potcselekvessel tolteni, megoldas nelkul.
2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!