Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaqk szeintem hülyeség?:D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaqk szeintem hülyeség?:D

Figyelt kérdés

Tegyük fel:

Van nekem egy űj suzukim(ignis),meg egy kis 2 szobás kertes házam(Alap dolgokal mint wc,konyha stb stb),és munkám amiből nettó 500 ezret keresek..

De ha!

Csak albéreltben

És csak buszoznék

És csak 200 ezret keresnék nettóban..

Akkor miért undoroknak az lányok?



#Ház,lakás,pénz,kocsi,autó,lány,csaj,csajozás,randi,wc,randizás
2021. júl. 14. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert arra nem igazán lehet családot alapítani, amit leírsz. Mondom én ezt férfiként. Ha nő lennék és már ilyen komoly terveim lennének, bizony kiesnél, hacsak nekem nem lenne nagy vagyonom. Bp-en nettó 200-nak több mint a fele elmenne albérletre meg rezsire, abból nem lehet félretenni. Úgy meg hogyan épülne fel a közös jövőnk? Hogy tartasz majd el engem meg még 2-3 gyereket ennyiből?


Szóval akkor legalább kéne valami jövőkép, fejlődési pálya, ambíció. Ezzel lehet kompenzálni.

2021. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem a gondolkodásmódodtól undorodnak, nem az egzisztenciális helyzetedtől.
2021. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Anyámnál éltem, nettó 290 körül kerestem és mégis észrevett a mostani barátnőm, akivel elég komoly közös terveink is vannak.


Úgy van, ahogy az #1-es írta. Ambíció, fejlődés, ezeket ha látja a nő, akkor lehetsz te éppen ágról szakadt is, be fog jönni neki.


Szóval tegyük fel inkább azt, hogy összekapod magad, kérdező, aztán jönnek majd a sikerek. Akkor is, ha épp nincs nettó 500 meg saját lakás.

2021. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg nem undorodnak attól sem a nők, ha valaki becsületes munkával de "csak" 200-at keres. Kétkezi munkást is ismerek, neki is van barátnője.


Neked inkább a hozzáállásod miatt nincs, nem az anyagi helyzeted miatt. :)

2021. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Nem,még diák vagyok még csak, poén az kérdés

2021. júl. 14. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
#1: ha a nőnek csöpp esze is van, nem számol a pasi vagyonával gyerekvállalás terén.
2021. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!