Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek homokos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek homokos?

Figyelt kérdés
Nem jön be a lányokkal való ismerkedés, de sajnos nem vonzanak a férfiak. Mit tehetnék?
2010. aug. 26. 22:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%
ba.zmeg, ez azért akar bu.zi lenni, mert nem tud csajozni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 sexybitch válasza:
még 1 pasit elvesztettünk :// Ne legyél már meleg.Egy pasi mit tudna adni neked amit egy nő nem?
2010. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Melegnek születni kell...
2010. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy!!!! Ne b.zi akarj lenni, hanem talpraesett! Örülj neki, hogy egészséges a szexuális beállítottságod (vagyis hetero). Valójában "megváltoztatni" úgysem tudnád, csak magadra erőltetnéd és tönkretennéd magad. Inkább az önbecsléseden javíts, vedd észre, miben vagy jó, találd meg magad, a saját életed. Ha rájössz, hogy értékes az életed, akkor magabiztosabb leszel, nem jössz zavarba lányok előtt sem. De ilyen balfékséget meg ne halljak még egyszer, hogy homár akarsz lenni!!!! Komolyan, ordítani tudnék az ilyenektől!!!!! Mindjárt fel is rakom a kérdésedet valami honlapra, ahol jól ki lehet röhögni. Bocs, de ez majdnem olyan, mint hogy hadd legyek gyomorrákos, mert nem szeretem a tökfőzeléket... Pffff.... 24 F
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%
Kötélre való...
2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Haver, te még nálam is hülyébb vagy:D

Én is béna vagyok csajozásban, itt vagyok 20évesen és szűz, de ilyenre gondolni sem mernék mint te:D:D

2010. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

iszonyatosan sz@r dolog magányosnak lenni 22 éves vagyok 3 éve vagyok egyedül (én is szűz vagyok) de nálam sincs az a pénz ami miatt b.uzi lennék a helyzetemen én sem tudok változtatni így megpróbálok megbarátkozni vele járj el ismerkedni hátha (a remény hal meg utoljára) ha végképp semmi akk ahogy én is teszem barátkozz meg vele

22f

2010. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
52%
akkor ne mvagy homokos csak egy fostömlö aki nem ért a nökhöz,
2010. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az

Csajozni felesleges, óh, minek az?

Előbb vagy utóbb, ha akarod, ha nem,

Neked is kijut majd egy-két női nem.


Ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az

Csajozni felesleges, óh, minek az?

Lehetsz a jó, a csúf, vagy maga a rossz,

Így is úgy is összejön, úgyhogy ne szarozz!

2010. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
100%

Jesszus, ez nem így működik hülyegyerek (már bocs). Ha nem vonzanak a férfiak, akkor ne is próbálkozz velük, ha lányok jönnek be, akkor törd magad, hogy megszerezd azt aki tetszik.. Sztm a ha rákeresel egy csomó írást, sőt talán még letölthető könyvet is találsz arról hogy hogyan csajozz..


23/F -meleg

2010. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!