Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy egy nő komolyan gondolja-e?

Figyelt kérdés

Azt, hogy többet nem akar semmit egy férfitól.


Három lehetőség van.


1. Azt mondja, hogy nem akar semmit, de később aztán ő maga jelentkezik.


2. Azt mondja, hogy nem akar semmit, és sosem jelentkezik.


3. Azt mondja, hogy nem akar már semmit, de nem bánná, ha a pasi felkeresné.


Hogyan lehetne megjósolni a helyes választ, hogy ne fáradozzunk feleslegesen? Mik a nőknek azok a reakciói, ami alapján tudjuk, hogy mit kell tennünk (eltűnnünk, nyitottnak maradni, vagy keresni)?


Köszönöm a válaszokat.


2021. jún. 28. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes és bonyolult a kapcsolat a nő és a férfi között. Úgy tűnik, nem tudnak a beszélgetéssel boldogulni. A nő az ellenkezőjét mondja annak, amit csinál, a férfi találgat és jósolgat magában. Miért? A leírásból úgy tűnik, a férfinak mégsem közömbös a nő, mert ugye még mindig rajta rágódik, keresné is, de nem is meri. De a nő is akarhatja a férfit, ha még jelentkezik nála vagy nem bánná, ha keresné. Nehéz megmondani hol a probléma. Kerek perec megmondta, hogy nem akar tőled semmit? Én nő vagyok és ha valakinek megmondtam, hogy nem érdekel, utána biztos nem kerestem többet sehogy. Nem voltam rá kíváncsi. Nemhogy még játszmázzak vele. Azt kérded, mikor érdemes rákérdezni, mert holnap elutasítana, 2 hét múlva meg meggondolná magát. Nemcsak az időzítéssel van itt baj? Hogy nincs türelmetek kivárni a másik tempóját? Miért baj az, ha 2 hetet gondolkodik rajta? Valaki gyorsan dönt, valaki lassan, attól még döntés. A rákérdezés is olyan, hogy nem ajtóstul rontunk a házba. Azt előbb fel kell építeni, beszélgetni kell hétköznapi dolgokról. Utána abból úgyis kiderül, hogy érdemes-e rákérdezni és mikor és hogy.

Egy nőt mindig meghatja, ha egy férfi őszinte vele. Főleg ha még nem is közömbös iránta. Látod az arcán, ahogy rád néz, onnantól kezdve mondhat bármit, azt is, hogy nem akar semmit, már elárulta magát.

Még a reakciókat kérded, én nőként soha nem keresném egy férfi társaságát csak barátság vagy egyefene alapon. Ugyan minek? Van elég barátnőm. Egy nő akkor keres egy férfit, ha többet is el tudna vele képzelni. Ha pedig egyenesen megmondta, hogy nem érdekled és nem is keres, az tiszta sor.

2021. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!