Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, eddig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, eddig azt hittem 100%-íg Hetero vagyok. Na most mi van?

Figyelt kérdés
Több csajjal is voltam, minden oké, de utoljára "69" póz közben keményen megújazott. Azt mondtam nem jó hagyja abba, de igazából nagyon élveztem. Most mi van?
2008. dec. 8. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi hetero vagy! :-) csak te be mered vállalni, hogy a prosztata izgatása jól esik. De ha a csajokat szereted, akkor tuti minden rendben van veled! Szóval nyugi! R.
2008. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi.


az is erogén zóna. Elvileg minden pasi élvezi, csak sokakban a homoszexualitással kapcsolódik össze és ez megakadályozza a dolgot.


nem attól leszel homokos, hogy mit csinálnak veled, hanem attól, hogy ki csinálja. Ha nem vágyol arra, hogy pasi (is) csinálja, akkor nem vagy homoszexuális.


Ami jó, azt lehet csinálni, erről szól a szex. Élvezzed. :)

2008. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Prosztata masszázs elég durván jó állítólag. Mondjuk én anynira homofób vagyok, hogy képtelen lennék elviselni. De nincs ebben semmi búza, ha lány csinálja. :)
2008. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi 100%-ig hetero vagy! Főleg, ha vonzódsz a nők iránt és fel tudnak izgatni. A férjemmel is csináltuk már ezt, sőt még sok egyebet is, amit itt most nem részleteznék, de ettől Ő még nem vonzódik a pasikhoz. Fantasztikusak és izgalmasak a szeretkezéseink, érzem, hogy kíván és ez a lényeg. Amit a a lány csinált, hidd el mindketten élveztétek. Bevallhatod neki, hogy jó volt, nem lesz belőle gond.
2008. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

a lányoknak azért van két lyukuk,hogy ne a seggükbe rakják őket.a fiúk inkább wc-zésre használják,hisz arra való...

nem tudnám elképzelni a szerelmemet,ahogy élvezi,hogy a seggében túrkálok...

bocsi

2008. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagy. Csak van egy kissé erőszakos, de cserfes, okos barátnőd, aki tudja, hogy az egyik legfőbb élvezeti forrás a prosztata, és hogy a végbélben rengeteg az idegvégződés, így jól ingerelhető. Vállald be, és élvezd! Amíg lánnyal csinálod, bármit csináltok, az heteroszexuális aktus...
2008. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék ha a férjem engedné, hogy ezt csináljam neki. én is azt olvastam, hogy egy férfinak ez hihetetlenül jó érzés, és szeretném ezt az érzést megismertetni vele, de nem engedi:-(
2008. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!