Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy foglalt idosebb ferfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt idosebb ferfi, ha latja rajtam hogy tetszik nekem, akkor miert szemezik velem, mosolyog ram sokat? 18/L

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 00:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

MENEKÜLJ AMÉG LEHET! ÉN ÍGY KERÜLTEM EGY SZÖRNYEN ROSSZ HELYZETBE, AMIBŐL NAGYON NEHÉZ VOLT KIMÁSZNOM.

A pasi nem fog megállni ennyinél.:)

2021. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11 Mibol gondolod, hogy nem fog megallni ennyinel?
2021. jún. 27. 10:07
 13/19 anonim ***** válasza:
3%
Mivel foglalt, de ennek ellenére is feltűnően kifejezi tetszését. Egy olyan férfi akiben van tartás nem fogja csorgatni egy fiatal lányra a nyálát, főleg ha annak van valakije. Sajnos erre én is csak későn jöhettem rá amikor ilyen szituációba keveredtem.
2021. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarna megállni ennyinél, akkor már rég továbbment volna.

Mióta szemeztek egymással?

2021. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 1 év állt csak szemezgetésből. Majd mire "arra" került a sor kibökte hogy már van egy jó ideje valakije. Majd amikor megkérdeztem azt felelte, "Nem jött szóba soha".

Kérdem én. Nekem kell tájékoztatni magamat róla ha van valakije?

11 és 13as voltam.

2021. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 Lefekudtel vele?
2021. jún. 27. 11:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Le. Úgy indult lesz ebből komolyabb is, csak nem tudom a csávó hogy gondolta, hogy gond nélkül fog két életet élni? Azóta nem láttam.
2021. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele, mert utána csak összetörik a kicsi szived, amikor visszamegy az asszonyhoz :)
2021. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16%
Hogy én miért nem kerülök ilyen szituba egy korodbeli lánnyal? Imádom az ilyen flörtöt. Bár nagy valószínűséggel egy idő után több is lenne mint szemezés és beszólogatás. 😉
2021. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!