Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KIvel szeretkeznétek leginkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIvel szeretkeznétek leginkább?

Figyelt kérdés

Kelemen Anna

Dundika

Voksán Virág

Vad Kata

Anettka


2010. aug. 25. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Voksán Virág.

Annyira nem szép Nő, de egy alapítványi est keretein belül volt lehetőségem beszélni vele és ledöbbentett, hogy valójában mennyire okos, értelmes Nő.

2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

grt. :)


mivagyte szinész vagy híresember?

2010. aug. 26. 08:07
 13/17 anonim ***** válasza:

"Annyira nem szép Nő, de egy alapítványi est keretein belül volt lehetőségem beszélni vele és ledöbbentett, hogy valójában mennyire okos, értelmes Nő."


Okos és értelmes nő nem operáltatja meg magát, pláne nem olyanra ahogy most ő kinéz..

2010. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csakis Vad Kata :D
2010. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 22:50 vagyok.


Egyik sem. Egy egyszerű ember, aki egy jótékonysági szervezet önkéntes tagja.

2010. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

én Sátoraljaújhely

közelében lakom (Bodroghalomban)

és Újhelyből származik Vad Kata csak sose találkoztam vele

2010. aug. 26. 17:28
 17/17 anonim válasza:
Ha ebből az ötből kell választani, akkor Voksán Virág. Én tisztelem, becsülöm a munkássását, és a mentalitását. Sajnos sokan köpködnek rá, pedig nem ezt érdemli. Egyébként természetesen párommal szeretnék, senki mással.
2015. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!