Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egyik este egy új baráti társaságot ismertem meg miközben kicsit iszogattunk, az egyik sráccal kezdettől sokat szemeztünk. Sokat beszélgettünk mindenféléről, csipkelődtünk kicsit egymással (jó értelemben), a szemkontaktust szinte végig fent tartottuk egymás között, közös érdeklődési köreink vannak. Az este folyamán ketten maradtunk kézen fogva sétátunk, hülyéskedtünk. Megvárta míg felszálltam a buszra és csak utána ment el. Kérdésem tehát, ha csak miattam maradt bent estére, van rá esély hogy esteleg tetszem neki, érdeklődik irátam? Vagy esetleg csak baráti?

2021. jún. 12. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azzal szoktam kézen fogva sétálni, aki nem tetszik és akinek én se tetszek.
2021. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűlöl téged.
2021. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok dolog van ami lehetne csak baráti, de a szemezés és FŐLEG a kézfogás az már jóval több, pontosabban nem baráti.

Az hogy nem hagyott ott az lehetne annak is a jele hogy udvarias, lovagias férfi (akarár baratilag akár nem) de a kezfogás az szerintem azt jelenti hogy bejössz neki.

2021. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utál
2021. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszogatasnal az ember lazabb, de valamennyire biztos bejottel neki. Azt meg, hogy ezutan is lesz-e valami, mi meg nem mondjuk.
2021. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalok vagytok, ugye?
2021. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok tininél előfordulnak ezek. Bulis kavarás lehet belőle, ha amúgy nem keres.
2021. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!