Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogkrém tényleg jo a kiszivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogkrém tényleg jo a kiszivott nyakra? Eltünik töle a folt hamarabb?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jónak jó de a bőrradír hatásosabb:):D
2008. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ez szerintem hülyeség xd
2008. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

majd el múlik xd

max anyukád puderjét rákened a nyakadra

2008. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akinek ki van szívva a nyaka, többnyire van saját korrektora, alapozója, púdere...


Sál, garbó, festék... Ha eltüntetni akarod, akkor még hamar, mikor észreveszed, kicsit át kell masszírozni káliumos (nem biztos, patikában vegyél zúzódásra valót) krémmel. Aztán ha bemasszíroztad, bekened megint, és kész... Nekem így a legdurvábbak is kb. 2 nap alatt elmúltak.

2008. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én úgyhalottam h jég meg citrom de h mennyire igaz nem tomXDXD
2008. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jégnek csak akkor van értelme, meg a hideg borogatásnak, ha még nem lilult be, magyarán rögtön a kiszívás utáni percekben, amikor még úgysem jut eszedbe. Mikor már lila, csak lassítja tudtommal a vér felszívódását.
2008. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hülyeség minek vegyen zúzódásra krémet:S elég ha bőrradírt maszíroz a kiszívott területre 2-3 nap mulva nyoma se lex nah mind1
2008. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy tanáromtól hallottam, hogy egy fésűvel (nem kefével) elkezded fésülgetni a kiszívott területet és ezzel segíted elő a vér eloszlását. És próbáld ki tényleg jó módszer. A barátnőmet kiszívták és a tanár megcsinálta neki és 1-2 óra alatt szépen elfésülte és már nem az a sötét lila véraláfutás látszott;)

Ezt tudom ajánlani:)

2009. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
visszér elleni krém a legjobb!
2010. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És a fésűs modszer nekem is bevált :D...tök vicces amúgy, de elmúlt..csak 1 óra kelett hozzá :D
2010. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!