Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond lenne a tempómmal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lenne a tempómmal a lányok terén? 17F

Figyelt kérdés
Én abszolút nem érzem, hogy gond lenne vele. :) Sajnos még nem sikerült csókolóznom, de ami késik nem múlik. Voltam már sokszor randin lánnyal, általában nincs probléma a leszólitással, egyre több dolgot tudok meg és mindig tanulok a hibáimból: pl. ezt rosszúl csináltam, legközelebb nem követem el mégegyszer. A problémám az, hogy gyakran nagyon ráizgulok a dologra, mert enyhén pánikbeteg vagyok. :( Túlságosan izgulok az életnek szinte minden területén, sajnos ez sem kivétel... A túlzott izgulás néha "megmérgezi" a kedvem, vagy előjönnek a negatív tapasztalatok a lányok terén. Ezeket persze ki kell zárni, nem szabad hogy lássa a lány! Mert akkor gond van. :( Ugyanis a lányoknak az tetszik ha a fiú határozott, bátor. De a túlzott izgulás gyakran a kedvemre is kihat, példáúl nagyon el tudok keseredni amikor látom hogy mindenki milyen jól halad, milyen boldogok a lánnyal és akkor aggódom hogy valamit nem jól csinálok, kiver a víz vagy szapora lesz a légzésem stb... :( Sok sok hónap óta járok pszichológushoz, aki már most sokat segített az önbizalmamnak (nagyban segített nekem hogy randikra hívjam a kiszemelt lányt), valamint hogy rávilágított, nincs miért izgulni ennyire. Azt mondta mindenkinek megvan a maga tempója és ne másokhoz hasonlítgassam magam. Szerintetek?
2010. aug. 24. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi probléma haladj a saját tempódban és kész. Igaza van a túrkászodnak. Ne izgulj mert ha össze kell jönnie a csajjal akkor a fene fenét eszik is összejön ha meg nem akkor minek izgultál feleslegesen?
2010. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ez az izgulós fajta vagyok.Remegek,stb.De én úgy állok a pasikhoz,hogy akit kinézek magamnak,azzal össze is tudok jönni.Ettől nő az önbizalmam,és már nincs is okom izgulni.És ha hiszed,ha nem,be is szokott válni:)Eddig mindig összejött a dolog a kiszemelttel.
2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne a tempóddal. Még nekem sem volt barátom és jól megvagyok. Az természetes, hogy mindenki izgul, de ennyire nem kell. Am sztem ha egy lánnyal eleve feszélyezetten érzed magad, akk hogy lehetne a barátnőd? Nyugi, majd jön vki :)
2010. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!