Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább szerintetek?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok és szerelmes vagyok az egyik oszt. társamba aki 14éves lesz.Jo barátok vagyunk szinte minden nap összefutunk.Tegnap adtam neki az energia italomból és szivesen fogatta.De sztem nem is gondolná hogy teljesen belezúgtam.Nem merem neki elmondani.Szerintetek hogyan közelitsek felé,de nem akarok rámenős lenni mert akkor talán meg is utál azért?Vagy hogyan jelzi egy fiu ha akar valamit?
2010. aug. 24. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

beszélgess vele sokat meg stb..

előbb utóbb rájön, hogy te nemcsak barátságot érzel iránta:)

2010. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!