Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem az én problémám, de egy olyan embert (konkrétan a leendő férjemet) érint, akit nagyon szeretek!

Csak tüneteket tudok felsorolni, remélem így is tudtok segíteni:)


A tünetek a következőek:


- véres ondó (emiatt már volt orvosnál, kapott gyógyszert is, de visszatért:( )

- alhasi fájdalom, nem folytonos, de nagyon gyakran jelentkezik


Tudni kell mellé, hogy amikor orvosnál volt, az orvos felfázásra gyanakodott, azóta erre nagyon figyel, hogy ne fázzon fel. Fül-, orrgégészeten és fogorvosnál járt, semmit sem találtak.

Nemrég biciklizésnél beütötte a "legféltettebb" testrészét. Lehet emiatt mindez?

A tünetek az ütést követő 2. napon jelentkeztek újból.


Előre is köszönöm annak, aki tud segíteni:)


2010. aug. 24. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva fölösleges gyakorikerdesekre feltenned.

Itt nem orvosok vannak, nem hinném hogy valaki is értelmes választ tud adni

Ha az orvosok semmit sem tudtak tenni akkor menjetek el magánkórházba az talán majd mondd valamit.

2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy lehet az ütés következménye. szerezzetek be egy tökvédőt a cangázáshoz. de komolyan. ha az megvédi, akkor legalább ez kizárva mint gond forrás.
2010. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges, én el is "küldeném" orvoshoz, de azért az ember nem szivesen jár oda..:( Hátha valakinek volt már hasonló tapasztalata, és segíteni tud:)
2010. aug. 24. 21:17
 4/5 Captain Frájer ***** válasza:
Mindenképpen menjen el mégegyszer orvoshoz és ugyanezt a leírást ott olvassa fel. Sajnos lehet, hogy komoly gondok vannak. Nem akarok ijesztgetni és nem vagyok orvos, de megeshet, h hererákja van, vagy van valami belső sérülése, ami elfertőződött. Az első orvos mindenképpen félrediagnosztizálta. Javallot egyszer ellátogatni az előző orvoshoz és a biztonság kedvéért egy másik orvost is megkérdezhetnétek.
2010. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ütés hatása szinte kizárt.

Minden férfi sokszor átél ilyesmit, nagyon kellemetlen, de semmi más probléma nincs vele.


De csak orvos tudhatja, vagy ő sem.

Itt biztosan senki

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!