Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy sráccal, akinek (szarvas) agancsok vannak a fején?

Figyelt kérdés

Aki látta a Fall Out Boy Sugar We're Going Down című számának a klipjét, tudja miről beszélek.

Tudom, hogy ilyen nem létezik, de ha létezne járnátok ilyen pasival?

Komoly válaszokat kérek. Légyszi. :)


2010. aug. 24. 09:54
 1/8 anonim válasza:
60%

imádom azt a számot(L):DD

hát...ha helyes, akkor igenxD

2010. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nincs kedvem megnézni,miről beszélsz,de mivel nem szeretem az extrém dolgokat,így biztosan nem járnék ilyennel.
2010. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan gazdag lenne, mint Bill Gates, még azt sem bánnám, ha vaddisznó feje lenne, és egész nap röfögne...
2010. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na most gondold el hogy lett belole szarvasfeju meber... hasznald csak a paerverz fantaziadat.. szegeny anyukajat meghuzta 1 szarvas XD
2010. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

esetleg valaki felszarvazta.

=)

2010. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lánnyal mindenképp... meg lehet ragadni a szarvát (itt is használhatod a perverz fantáziádat)


(Fiúként ilyen lánnyal semmiképp, eszembe juttatna egy szar számot)

2010. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[off. áááááááááá köszönöm:DDDD xD régen imádtam ezt a számot és már elfelejtettem h létezik és most megkell hallgatnom

kösziiiiiiiii:D (L)(L)]


amúgy hát vicces lenne de miértne? XD

2010. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Szerintem egy emberben nem a külső a legfontosabb, sőt egyáltalán nem érdekes.Mindenképpen a belső értékeket kell nézni. Ez a szám épp erre mutat rá, hogy lássunk tisztán. Kinézet alapján nem lehet megítélni az embert. Szánalmas szerintem, ha valaki ez alapján próbál érvényesülni az életben, persze fontos a külsőség, de nem az első. A klipben a lány beleszeret a fiúba nem törődve a srác külsejével, csak a belső értékekkel foglalkozik, azt gondolom,hogy minden embernek ilyennek kéne lennie! Annyi elkényeztetett gyerek van manapság, akik sírnak ,mert a szüleik nem veszik meg nekik a legújabb telefont. Ezeknek üzenném,hogy vannak emberek,akik sokkal nagyobb fájdalmakon mennek keresztül, gondolok itt a fizikai és lelki fájdalmakra. Szóval IGEN, én járnék egy ilyen fiúval!:)

Remélem kielégítően őszinte és komoly választ adtam, további szép estét!

16, lány

2013. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!