Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hanyadik randin kaptatok rózsát? Vagy valami mást kaptatok esetleg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szeretem, ha nekem adnak valamit, főleg nem virágot, már nem a középkorban élünk... És főleg, milyen már, hogy a csaj az egész randin ott fogja a kezében a virágot... :S
2010. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Captain Frájer ***** válasza:
59%

Rózsát ha adnék, akkor a randi végén...Bár én nem az ikszedik randihoz viszonyítanám, hanem ha úgy érzem, h a hangulat és minden olyan, hogy ezt már csak egy ilyen klasszikus, romantikus gesztus koronázhatja meg...Mondjuk csakis érett nőnek adnék rózsát, így a 15-22 év közötti korosztálynak nem vinnék semilyen virágot.


18/F

2010. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. A mai korban ez már poén...
2010. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első és utolsó: na húzzatok e el a francba, pont az ilyenek miatt bénák a mai pasik...
2010. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rózsát adni súlyos hiba egy mai párkapcsolatban.


Esetleg házassági évfordulóra. De udvarlás idején "tilos".

2010. aug. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nem egy lányos, vagy romantikus lány, de korábban elég gyakran kapott tőlem rózsacsokrot (többek között ennek is köszönhetem hogy járt velem), és a mai napig mind megvan neki leszárítva a szobájában!
2010. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy maradinak számítok(bár nem tartanak és magamat sem tartom annak) de én szeretek virágot kapni... szerintem nem ciki, nem gáz..:)egyébként ne azért adj a lánynak virágot, vagy bármi mást, mert meg akarod szerezni, azért add neki, mert szereted... Az viszont nem tudom előre megmondani h hanyadik randin fogsz beleszeretni a csajba..:D

(mellesleg romantikus alkat sem vagyok, de ha egy pasi virágot ad egy lánynak az igazán szép gesztus)

17perL

2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki virágot adni, sőt...

Nehezen hiszem el, hogy vannak olyan lányok, akik nem örülnek egy rózsának.

Én a Barátomtól az első randin kaptam egy szál vörös rózsát, és nagyon örültem neki, pedig akkor még közel sem volt biztos, hogy valóban összejövünk.

Múlt héten kicsit összevesztünk, de este beállított 27 szál vörös rózsával, és szinte azonnal levett a lábamról. :)

2010. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 25. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!